Balıkesir ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Randevusu

Balıkesir ve ilçeleri güncel Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarının güncel adresleri, günleri, çalışma saatleri ve ücretsiz randevu alma işlemleri hakkında bilgi edinebilir, gezici araç muayene istasyonlarındaki randevulu veya randevusuz yapılan işlemleri görebilirsiniz.

Balıkesir Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları ve Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk ilçeleri veya köylerinde kurulan gezici muayene istasyonlarının listesi, muayene tarihleri, adreslerine ulaşabilir, ücretsiz randevu alabilirsiniz.

Balıkesir ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri, Günleri

Balıkesir ve ilçelerine giden Tüvtürk Gezici Muayene İstasyonları adresleri ve yerleri aşağıdaki gibidir. Gezici araç muayene istasyonlarında periyodik fenni muayene ve egzoz emisyon ölçümü (egzoz muayenesi) yaptırabilirsiniz.

Balıkesir Gezici İstasyon İlçesiGezici İstasyon Adresi
ERDEK TüvtürkErdek ilçe merkezi top sahası
MARMARA Avşa AdasıLiman Yanı Börteçine Şarap Fabrikası Karşısı 
GÖNEN TüvtürkGönen Kapalı Pazar Yeri
MARMARA Marmara AdasıVapur İskelesi Karşısı 
SINDIRGI TüvtürkSındırgı Kapalı Pazar Yeri
BİGADİÇ TüvtürkBigadiç Kapalı Pazar Yeri
DURSUNBEY TüvtürkEksi Köy Hizmetleri Büyükşehir Şantiye Sahası
SUSURLUK TüvtürkSusurluk Kapalı Pazar Yeri
İVRİNDİ Tüvtürkİvrindi Kapalı Pazar Yeri
SAVAŞTEPE TüvtürkSavaştepe Kapalı Pazar Yeri
HAVRAN KobaklarKöy Merkezi
BURHANİYE TüvtürkBurhaniye Sanayisi Mesleki Eğitim merkezi önü 
BURHANİYE Kuyumcu KöyüBurhaniye İlçesi Kuyumcu Köy Meydanı
BALYA TüvtürkBalya Kapalı Pazar Yeri
MANYAS TüvtürkBalıkesir Manyas Ziraat odası binası arkası
Balıkesir Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de Tüvtürk Balıkesir gezici araç muayene istasyonlarında yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu Nedir?

Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonu Tüvtürk’ün Balıkesir genelinde sabit istasyonu olmayan ilçe, köy ve kasabalara her ay belirli tarihlerde giderek o bölgede yaşayan araç sahiplerinin seyyar araç muayene istasyonları ile araç fenni muayene, araç vizesi alma, egzoz muayenesi işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Periyodik muayene, tekrar muayenesi gibi bütün işlemler gezici araç muayene istasyonlarında da yapılmaktadır.

Balıkesir Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi

Tüvtürk Balıkesir gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yani egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılabilmektedir. Ancak ilçe sınırları içinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu var ise, o ilçe ve ilçenin belde, mahalle ve köylerinde Gezici Araç Muayene İstasyonları Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti verilmez.

Balıkesir Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

Balıkesir Merkez, Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk ilçeleri, köyleri güncel gezici araç muayene istasyonu yerlerini, muayene günlerini Tüvtürk.com.tr üzerinden ücretsiz araç muayene randevusu alırken veya  https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak tarih ve şehir seçimi yaptığınızda görebilirsiniz.

Tüvtürk Balıkesir Gezici Araç Muayene istasyonlarından ücretsiz randevu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz gezici araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarından nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2022 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

NOT: Balıkesir Tüvtürk gezici araç muayene istasyonları sadece randevu ile hizmet vermektedir. 2022 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini öğrenmek için tıklayın

Puan Ver

Yazar Hakkında

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum Yapmak İçin Tıklayın