Ağustos 2022 İzmir Gezici Araç Muayene Günleri

Tüvtürk Ağustos 2022 İzmir Gezici Araç Muayene Günleri, yerleri ve adreslerini bulabileceksiniz. İzmir ve İlçeleri Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ilçeleri Gezici Araç Muayene Günlerini inceleyip siz uygun olan güne randevu alabileceksiniz.

Tüvtürk İzmir Gezici Muayene İstasyonu Listesi, Tarihleri, Adresleri, Telefon Numaraları ve Ücretsiz randevu alma işlemleri, Randevulu veya Randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler.

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu Nedir?

Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonu Tüvtürk’ün İzmir’da sabit istasyonu olmayan il, ilçe, köy ve kasabalara her ay belirli tarihlerde giderek o bölgede yaşayan araç sahiplerinin seyyar araç muayene istasyonları ile araç fenni muayene, araç vizesi alma, egzoz muayenesi işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Periyodik muayene, tekrar muayenesi gibi bütün işlemler gezici araç muayene istasyonlarında da yapılmaktadır.

İzmir gezici araç muayene istasyonları

Güncel Tüvtürk İzmir Gezici Araç Muayene Günleri

İzmir ve İlçeleri Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla Güncel gezici araç muayene istasyonları tarihleri ve yerlerini inceleyerek mobil tüvtürk muayene istasyonundan randevu alabilirsiniz.

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de tüm Tüvtürk İzmir gezici araç muayene istasyonlarda yaptırabilirsiniz.

Ağustos 2022 İzmir Gezici Araç Muayene İstasyonu Tarihleri ve Programı

Tarihİstasyonİstasyon Yeri
25.07.2022 PazartesiBAYINDIRSanayi Sitesi ( Bu istasyonumuz randevusuz olarak motosiklet ve Traktör araçlarımıza hizmet vermektedir.)
26.07.2022 SalıSEFERİHİSARSeferihisar Sanayi Sitesi (İSTASYONUMUZ RANDEVU İLE HİZMET VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜNÜZÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPTIRABİLİRSİNİZ.
27.07.2022 ÇarşambaSEFERİHİSARSeferihisar Sanayi Sitesi (İSTASYONUMUZ RANDEVU İLE HİZMET VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜNÜZÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPTIRABİLİRSİNİZ.
28.07.2022 PerşembeSEFERİHİSARSeferihisar Sanayi Sitesi (İSTASYONUMUZ RANDEVU İLE HİZMET VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜNÜZÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPTIRABİLİRSİNİZ.
29.07.2022 CumaÇEŞMEÇeşme Otogar Karşısı Hal binası yanı (İstasyonumuz sadece randevulu araçlara hizmet vermektedir) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
30.07.2022 CumartesiÇEŞMEÇeşme Otogar Karşısı Hal binası yanı (İstasyonumuz sadece randevulu araçlara hizmet vermektedir) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
01.08.2022 PazartesiÇEŞMEÇeşme Otogar Karşısı Hal binası yanı (İstasyonumuz sadece randevulu araçlara hizmet vermektedir) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
02.08.2022 SalıÇEŞMEÇeşme Otogar Karşısı Hal binası yanı (İstasyonumuz sadece randevulu araçlara hizmet vermektedir) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
03.08.2022 ÇarşambaÇEŞMEÇeşme Otogar Karşısı Hal binası yanı (İstasyonumuz sadece randevulu araçlara hizmet vermektedir) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
04.08.2022 PerşembeÇEŞMEÇeşme Otogar Karşısı Hal binası yanı (İstasyonumuz sadece randevulu araçlara hizmet vermektedir) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
05.08.2022 CumaÇEŞMEÇeşme Otogar Karşısı Hal binası yanı (İstasyonumuz sadece randevulu araçlara hizmet vermektedir) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
06.08.2022 CumartesiÇEŞMEÇeşme Otogar Karşısı Hal binası yanı (İstasyonumuz sadece randevulu araçlara hizmet vermektedir) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
01.08.2022 PazartesiKİRAZKiraz Otogarı Yan Otopark (İSTASYONUMUZ SADECE TRAKTÖR VE MOTOSİKLET MUAYENESİ YAPMAKTADIR)
02.08.2022 SalıBEYDAĞBEYDAĞ SANAYİSİ (İSTASYONUMUZ SADECE TRAKTÖR VE MOTOSİKLET MUAYENESİ YAPMAKTADIR)
03.08.2022 ÇarşambaKEMALPAŞA BağyurduPazar Yeri (İSTASYONUMUZ SADECE MOTOSİKLET VE TRAKTÖRLERE MUAYENE HİZMETİ VERMKETDİR)
04.08.2022 PerşembeBAYINDIRSanayi Sitesi ( Bu istasyonumuz randevusuz olarak motosiklet ve Traktör araçlarımıza hizmet vermektedir.)
08.08.2022 PazartesiKARABURUNKaraburun pazar yeri (İSTASYONUMUZ RANDEVU İLE HİZMET VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜNÜZÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPTIRABİLİRSİNİZ.
09.08.2022 SalıKARABURUNKaraburun pazar yeri (İSTASYONUMUZ RANDEVU İLE HİZMET VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜNÜZÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPTIRABİLİRSİNİZ.
10.08.2022 ÇarşambaBAYINDIRSanayi Sitesi(İSTASYONUMUZ SADECE RANDEVULU ARAÇLARA MUAYENE HİZMETİ VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜNÜZÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPTIRABİLİRSİNİZ.
11.08.2022 PerşembeURLAUrla Sanayi Sitesi Karşısı – Kamyonet Durağı ARKASI(İSTASYONUMUZ SADECE RANDEVULU ARAÇLARA MUAYENE HİZMETİ VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
12.08.2022 CumaURLAUrla Sanayi Sitesi Karşısı – Kamyonet Durağı ARKASI(İSTASYONUMUZ SADECE RANDEVULU ARAÇLARA MUAYENE HİZMETİ VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
13.08.2022 CumartesiURLAUrla Sanayi Sitesi Karşısı – Kamyonet Durağı ARKASI(İSTASYONUMUZ SADECE RANDEVULU ARAÇLARA MUAYENE HİZMETİ VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
15.08.2022 PazartesiURLAUrla Sanayi Sitesi Karşısı – Kamyonet Durağı ARKASI(İSTASYONUMUZ SADECE RANDEVULU ARAÇLARA MUAYENE HİZMETİ VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
16.08.2022 SalıURLAUrla Sanayi Sitesi Karşısı – Kamyonet Durağı ARKASI(İSTASYONUMUZ SADECE RANDEVULU ARAÇLARA MUAYENE HİZMETİ VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
17.08.2022 ÇarşambaURLAUrla Sanayi Sitesi Karşısı – Kamyonet Durağı ARKASI(İSTASYONUMUZ SADECE RANDEVULU ARAÇLARA MUAYENE HİZMETİ VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
18.08.2022 PerşembeURLAUrla Sanayi Sitesi Karşısı – Kamyonet Durağı ARKASI(İSTASYONUMUZ SADECE RANDEVULU ARAÇLARA MUAYENE HİZMETİ VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
19.08.2022 CumaURLAUrla Sanayi Sitesi Karşısı – Kamyonet Durağı ARKASI(İSTASYONUMUZ SADECE RANDEVULU ARAÇLARA MUAYENE HİZMETİ VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
20.08.2022 CumartesiURLAUrla Sanayi Sitesi Karşısı – Kamyonet Durağı ARKASI(İSTASYONUMUZ SADECE RANDEVULU ARAÇLARA MUAYENE HİZMETİ VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
15.08.2022 PazartesiKINIK Poyracık KöyüPoyracık pazaryeri (İSTASYONUMUZ SADECE MOTOSİKLET VE TRAKTÖRLERE MUAYENE HİZMETİ VERMKETDİR)
16.08.2022 SalıALİAĞA YenişakranBELEDİYE HİZMET BİNASI YANI(İSTASYONUMUZ SADECE MOTOSİKLET VE TRAKTÖRLERE HİZMET VERMEKTEDİR)
22.08.2022 PazartesiSEFERİHİSARSeferihisar Sanayi Sitesi (İSTASYONUMUZ RANDEVU İLE HİZMET VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜNÜZÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPTIRABİLİRSİNİZ.
23.08.2022 SalıSEFERİHİSARSeferihisar Sanayi Sitesi (İSTASYONUMUZ RANDEVU İLE HİZMET VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜNÜZÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPTIRABİLİRSİNİZ.
24.08.2022 ÇarşambaSEFERİHİSARSeferihisar Sanayi Sitesi (İSTASYONUMUZ RANDEVU İLE HİZMET VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜNÜZÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPTIRABİLİRSİNİZ.
25.08.2022 PerşembeSEFERİHİSARSeferihisar Sanayi Sitesi (İSTASYONUMUZ RANDEVU İLE HİZMET VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜNÜZÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPTIRABİLİRSİNİZ.
26.08.2022 CumaDİKİLİSANAYİ SİTESİ(İSTASYONUMUZ SADECE RANDEVULU ARAÇLARA MUAYENE HİZMETİ VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜNÜZÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPTIRABİLİRSİNİZ.
27.08.2022 CumartesiDİKİLİSANAYİ SİTESİ(İSTASYONUMUZ SADECE RANDEVULU ARAÇLARA MUAYENE HİZMETİ VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜNÜZÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPTIRABİLİRSİNİZ.
29.08.2022 PazartesiBAYINDIRSanayi Sitesi(İSTASYONUMUZ SADECE RANDEVULU ARAÇLARA MUAYENE HİZMETİ VERMEKTEDİR) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜNÜZÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPTIRABİLİRSİNİZ.
31.08.2022 ÇarşambaÇEŞMEÇeşme Otogar Karşısı Hal binası yanı (İstasyonumuz sadece randevulu araçlara hizmet vermektedir) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
01.09.2022 PerşembeÇEŞMEÇeşme Otogar Karşısı Hal binası yanı (İstasyonumuz sadece randevulu araçlara hizmet vermektedir) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
02.09.2022 CumaÇEŞMEÇeşme Otogar Karşısı Hal binası yanı (İstasyonumuz sadece randevulu araçlara hizmet vermektedir) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.
03.09.2022 CumartesiÇEŞMEÇeşme Otogar Karşısı Hal binası yanı (İstasyonumuz sadece randevulu araçlara hizmet vermektedir) – EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ BU İLÇEDE İSTASYONUMUZDA YAPILMAMAKTADIR.

İzmir Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

www.tuvturk.com.tr adresine giderek İzmir şehri ve randevu tarihi seçimi yaptıktan sonra bütün İzmir genelindeki Tüvtürk gezici istasyonlarının listesi, yerleri ve günleri karşınıza çıkacaktır. Size uygun olan tarih için randevu boşluğu varsa araç fenni muayene randevunuzu oluşturabilirsiniz. Nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Ücretsiz Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Oluşturma (Resimli Anlatım) başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

NOT: İzmir gezici araç muayene istasyonları sadece randevu ile hizmet vermektedir. 2022 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini öğrenmek için tıklayın

Tüvtürk İzmir Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılır mı?🚗🚙

Tüvtürk İzmir gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yani egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılabilmektedir.

NOT: Gezici araç muayene istasyonunun hizmet verdiği ilçe sınırları içinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu var ise, o ilçe ve ilçenin belde, mahalle ve köylerinde Gezici Araç Muayene İstasyonları Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti veremeyecek.

Egzoz muayenesi nasıl yapılır? 2022 fiyatlarını öğrenmek için Egzoz Emisyon Ölçümünde Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Egzoz Muayenesi 2022 Fiyatı başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

About the author

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın

Click here to post a comment