Kahramanmaraş ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Randevusu

Kahramanmaraş ve ilçeleri güncel Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarının güncel adresleri, günleri, çalışma saatleri ve ücretsiz randevu alma işlemleri hakkında bilgi edinebilir, gezici araç muayene istasyonlarındaki randevulu veya randevusuz yapılan işlemleri görebilirsiniz.

Kahramanmaraş Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları ve Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu ilçeleri veya köylerinde kurulan gezici muayene istasyonlarının listesi, muayene tarihleri, adreslerine ulaşabilir, ücretsiz randevu alabilirsiniz.

Kahramanmaraş ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri, Günleri

Kahramanmaraş ve ilçelerine giden Tüvtürk Gezici Muayene İstasyonları adresleri ve yerleri aşağıdaki gibidir. Gezici araç muayene istasyonlarında periyodik fenni muayene ve egzoz emisyon ölçümü (egzoz muayenesi) yaptırabilirsiniz.

Kahramanmaraş Gezici İstasyon İlçesiGezici İstasyon Adresi
ÇAĞLAYANCERİT Tüvtürkİstiklal Mah. Cumhuriyet Cad. No: 189 Çağlayan Petrol İçi
TÜRKOĞLU TüvtürkKılılı Mah. Hanifi Öksüz Cad. No:5 Türkoğlu Nikah Sarayı Önü
GÖKSUN TüvtürkYeni Mah. Oğuzhan Cad. Kapalı Semt Pazarı İçi 
AFŞİN TüvtürkYeşilyurt mah. Afşinbey cad. Kapalı Semt Pazarı
ANDIRIN TüvtürkGöksun Cad. Kurucuova Mevkii. Tomruk Deposu Karşısı Bal Rüzgar Petrol Yanı
ONİKİŞUBAT Ilıca TüvtürkIlıca Mah. Yunus Emre Cad. No:11 Otogar içi 
PAZARCIK TüvtürkŞehit Nurettin Ademoğlu Mahallesi Atatürk Parkı Mesire Alanı
DULKADİROĞLU TüvtürkDoğukent Mahallesi Doğukent Camii Karşısı, Kapalı Pazar Yeri
Kahramanmaraş Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de Tüvtürk Kahramanmaraş gezici araç muayene istasyonlarında yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu Nedir?

Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonu Tüvtürk’ün Kahramanmaraş genelinde sabit istasyonu olmayan ilçe, köy ve kasabalara her ay belirli tarihlerde giderek o bölgede yaşayan araç sahiplerinin seyyar araç muayene istasyonları ile araç fenni muayene, araç vizesi alma, egzoz muayenesi işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Periyodik muayene, tekrar muayenesi gibi bütün işlemler gezici araç muayene istasyonlarında da yapılmaktadır.

Kahramanmaraş Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi

Tüvtürk Kahramanmaraş gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yani egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılabilmektedir. Ancak ilçe sınırları içinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu var ise, o ilçe ve ilçenin belde, mahalle ve köylerinde Gezici Araç Muayene İstasyonları Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti verilmez.

Kahramanmaraş Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

Kahramanmaraş Merkez, Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu ilçeleri, köyleri güncel gezici araç muayene istasyonu yerlerini, muayene günlerini Tüvtürk.com.tr üzerinden ücretsiz araç muayene randevusu alırken veya  https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak tarih ve şehir seçimi yaptığınızda görebilirsiniz.

Tüvtürk Kahramanmaraş Gezici Araç Muayene istasyonlarından ücretsiz randevu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz gezici araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarından nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2022 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

NOT: Kahramanmaraş Tüvtürk gezici araç muayene istasyonları sadece randevu ile hizmet vermektedir. 2022 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini öğrenmek için tıklayın

Puan Ver

Yazar Hakkında

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum Yapmak İçin Tıklayın