Ağustos 2022 Kırıkkale Gezici Araç Muayene Günleri

Tüvtürk Ağustos 2022 Kırıkkale Gezici Araç Muayene Günleri, yerleri ve adreslerini bulabileceksiniz. Kırıkkale Merkez ve Bahşılı, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt, Yahşihan ilçeleri Gezici Araç Muayene Günlerini inceleyip siz uygun olan güne randevu alabileceksiniz.

Tüvtürk Kırıkkale Gezici Muayene İstasyonu Listesi, Tarihleri, Adresleri, Telefon Numaraları ve Ücretsiz randevu alma işlemleri, Randevulu veya Randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler.

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu Nedir?

Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonu Tüvtürk’ün Kırıkkale’da sabit istasyonu olmayan il, ilçe, köy ve kasabalara her ay belirli tarihlerde giderek o bölgede yaşayan araç sahiplerinin seyyar araç muayene istasyonları ile araç fenni muayene, araç vizesi alma, egzoz muayenesi işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Periyodik muayene, tekrar muayenesi gibi bütün işlemler gezici araç muayene istasyonlarında da yapılmaktadır.

Kırıkkale gezici araç muayene istasyonları

Güncel Tüvtürk Kırıkkale Gezici Araç Muayene Günleri

Kırıkkale Merkez ve Bahşılı, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt, Yahşihan Güncel gezici araç muayene istasyonları tarihleri ve yerlerini inceleyerek mobil tüvtürk muayene istasyonundan randevu alabilirsiniz.

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de tüm Tüvtürk Kırıkkale gezici araç muayene istasyonlarda yaptırabilirsiniz.

Ağustos 2022 Kırıkkale Gezici Araç Muayene İstasyonu Tarihleri ve Programı

Tarihİstasyonİstasyon Yeri
25.07.2022 PazartesiSULAKYURTEfendiler Petrol
26.07.2022 SalıDELİCEBelediye Pazar Yeri
27.07.2022 ÇarşambaBAHŞILIBelediye Pazar alanı
28.07.2022 PerşembeKARAKEÇİLİMünir Karaoğlu Cad. Kurtuluş Mah. Belediye Arkası Eski Pazar alanı Karakeçili / Kırıkkale
29.07.2022 CumaKESKİNKeskin Mezbahane
30.07.2022 CumartesiKESKİNKeskin Mezbahane
15.08.2022 PazartesiSULAKYURTEfendiler Petrol
16.08.2022 SalıDELİCEBelediye Pazar Yeri
17.08.2022 ÇarşambaÇELEBİKılıç Petrol
18.08.2022 PerşembeKARAKEÇİLİMünir Karaoğlu Cad. Kurtuluş Mah. Belediye Arkası Eski Pazar alanı Karakeçili / Kırıkkale
19.08.2022 CumaKESKİNKeskin Mezbahane
20.08.2022 CumartesiKESKİNKeskin Mezbahane

Kırıkkale Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

www.tuvturk.com.tr adresine giderek Kırıkkale şehri ve randevu tarihi seçimi yaptıktan sonra bütün Kırıkkale genelindeki Tüvtürk gezici istasyonlarının listesi, yerleri ve günleri karşınıza çıkacaktır. Size uygun olan tarih için randevu boşluğu varsa araç fenni muayene randevunuzu oluşturabilirsiniz. Nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Ücretsiz Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Oluşturma (Resimli Anlatım) başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

NOT: Kırıkkale gezici araç muayene istasyonları sadece randevu ile hizmet vermektedir. 2022 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini öğrenmek için tıklayın

Tüvtürk Kırıkkale Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılır mı?🚗🚙

Tüvtürk Kırıkkale gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yani egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılabilmektedir.

NOT: Gezici araç muayene istasyonunun hizmet verdiği ilçe sınırları içinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu var ise, o ilçe ve ilçenin belde, mahalle ve köylerinde Gezici Araç Muayene İstasyonları Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti veremeyecek.

Egzoz muayenesi nasıl yapılır? 2022 fiyatlarını öğrenmek için Egzoz Emisyon Ölçümünde Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Egzoz Muayenesi 2022 Fiyatı başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Puan Ver

About the author

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın

Click here to post a comment