Kırşehir ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Randevusu

Kırşehir ve ilçeleri güncel Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarının güncel adresleri, günleri, çalışma saatleri ve ücretsiz randevu alma işlemleri hakkında bilgi edinebilir, gezici araç muayene istasyonlarındaki randevulu veya randevusuz yapılan işlemleri görebilirsiniz.

Kırşehir Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları ve Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur ilçeleri veya köylerinde kurulan gezici muayene istasyonlarının listesi, muayene tarihleri, adreslerine ulaşabilir, ücretsiz randevu alabilirsiniz.

Kırşehir ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri, Günleri

Kırşehir ve ilçelerine giden Tüvtürk Gezici Muayene İstasyonları adresleri ve yerleri aşağıdaki gibidir. Gezici araç muayene istasyonlarında periyodik fenni muayene ve egzoz emisyon ölçümü (egzoz muayenesi) yaptırabilirsiniz.

Kırşehir Gezici İstasyon İlçesiGezici İstasyon Adresi
AKPINARbelediye karşısı belediye otoparkı (Sadece Randevulu Hizmet Vermektedir)
ÇİÇEKDAĞIbelediye yanı (Sadece Randevulu Hizmet Vermektedir)
AKÇAKENTbelediye düğün salonu arkası kapalı pazar yeri (Sadece Randevulu Hizmet Vermektedir)
KAMANTERMİNAL İÇİ (Sadece Randevulu Hizmet Vermektedir)
MUCURSANAYİİ İÇİ (Sadece Randevulu Hizmet Vermektedir)
BOZTEPEBağbaşı mahallesi Kervansaray cad. 2. km SERKAN Petrol (Sadece Randevulu Hizmet Vermektedir)
Kırşehir Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de Tüvtürk Kırşehir gezici araç muayene istasyonlarında yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu Nedir?

Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonu Tüvtürk’ün Kırşehir genelinde sabit istasyonu olmayan ilçe, köy ve kasabalara her ay belirli tarihlerde giderek o bölgede yaşayan araç sahiplerinin seyyar araç muayene istasyonları ile araç fenni muayene, araç vizesi alma, egzoz muayenesi işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Periyodik muayene, tekrar muayenesi gibi bütün işlemler gezici araç muayene istasyonlarında da yapılmaktadır.

Kırşehir Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi

Tüvtürk Kırşehir gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yani egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılabilmektedir. Ancak ilçe sınırları içinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu var ise, o ilçe ve ilçenin belde, mahalle ve köylerinde Gezici Araç Muayene İstasyonları Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti verilmez.

Kırşehir Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

Kırşehir Merkez, Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur ilçeleri, köyleri güncel gezici araç muayene istasyonu yerlerini, muayene günlerini Tüvtürk.com.tr üzerinden ücretsiz araç muayene randevusu alırken veya  https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak tarih ve şehir seçimi yaptığınızda görebilirsiniz.

Tüvtürk Kırşehir Gezici Araç Muayene istasyonlarından ücretsiz randevu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz gezici araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarından nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2023 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

NOT: Kırşehir Tüvtürk gezici araç muayene istasyonları sadece randevu ile hizmet vermektedir. 2023 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini öğrenmek için tıklayın

Puan Ver

Yazar Hakkında

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum Yapmak İçin Tıklayın