Gümüşhacıköy Tüvtürk gezici araç muayene istasyonundan randevu alarak periyodik fenni muayene, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi gibi pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Tüvtürk Gümüşhacıköy Araç Muayene İstasyonu

  Gümüşhacıköy Tüvtürk araç muayene istasyonuz gezici bir istasyondur ve araç muayenesi Gümüşhacıköy Sanayi Sitesi adresinde yapılmaktadır. Her ayın belirli günlerinde bu adreste araç muayene işleminizi (randevu alarak) gerçekleştirebilirsiniz. Gümüşhacıköy gezici araç muayene istasyonunda binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de yaptırabilirsiniz.

  Gümüşhacıköy Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu

  Gümüşhacıköy Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

  Gümüşhacıköy gezici araç muayene istasyonu muayene günlerini ve yerlerini Tüvtürk.com.tr üzerinden randevu alırken veya https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

  Gümüşhacıköy Tüvtürk gezici araç muayene istasyonundan randevu almak için 3 farklı yöntemden size uygun olanı seçebilirsiniz.

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla Gümüşhacıköy gezici araç muayene randevusu alabilirsiniz.

  Tüvtürk araç muayene istasyonlarından nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

  Gümüşhacıköy Gezici Egzoz Muayenesi

  Tüvtürk Gümüşhacıköy gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yaptırabilmek için Gümüşhacıköy ilçe sınırları içerisinde yetkili bir bayi olmaması gerekmektedir. Gümüşhacıköy ilçe sınırları içerisinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu varsa, Gümüşhacıköy ilçesinin belde, mahalle ve köylerindeki gezici araç muayene istasyonlarında egzoz gazı emisyon ölçüm hizmeti verilmez.

  NOT: Kredi kartı ile ödemelerde ek komisyonlar alınabilmektedir. 2024 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini detaylı incelemek için tıklayın.

  Paylaş.