Konya Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu Alma 2022

Konya Tüvtürk araç muayene istasyonu ve ilçelerdeki Tüvtürk şubelerinin adreslerine, telefon numaralarına ulaşabilir ve ücretsiz araç muayene randevusu alma işlemleri için yapılması gerekenleri listeledik. Ayrıca Konya Tüvtürk istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Konya Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevu Alma

Konya Merkez ve Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Konya Şubeleri ve Çalışma Saatleri

Konya ilinde 9 adet sabit Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu bulunmaktadır. Aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda Konya Merkez, Akşehir, Beyşehir, Çumra, Ereğli, Ilgın, Karapınar, Selçuklu, Seydişehir araç muayene istasyonlarının adresi, yol tarifi, çalışma günleri ve saatleri, istasyonda yapılabilen işlemler ve ücretsiz randevu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Konya Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları
Tüvtürk Ücretsiz Muayene Randevusu

Konya Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları Pazar günleri ve Resmi tatiller hariç her gün hizmet vermektedir.

Konya Tüvtürk İstasyonuRandevuÇalışma Saatleri
Konya Merkez TüvtürkDetaylı Bilgi İçin Tıklayın08:30 – 18:30
Akşehir TüvtürkDetaylı Bilgi İçin Tıklayın08:00 – 18:30
Beyşehir TüvtürkDetaylı Bilgi İçin Tıklayın08:00 – 18:30
Çumra TüvtürkDetaylı Bilgi İçin Tıklayın08:00 – 18:30
Ereğli TüvtürkDetaylı Bilgi İçin Tıklayın08:00 – 18:30
Ilgın TüvtürkDetaylı Bilgi İçin Tıklayın08:00 – 18:30
Karapınar TüvtürkDetaylı Bilgi İçin Tıklayın08:00 – 18:30
Selçuklu TüvtürkDetaylı Bilgi İçin Tıklayın08:00 – 18:30
Seydişehir TüvtürkDetaylı Bilgi İçin Tıklayın08:00 – 18:30
Konya Tüvtürk İstasyonları Çalışma Saatleri

Yukarıda listelenen sabit Tüvtürk Konya araç muayene istasyonlarına ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz. Konya ilçelerindeki gezici araç muayene istasyonları yerleri, randevu tarihleri hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayın.

Nasıl Ücretsiz Randevu Alırım?

Tüvtürk Konya araç muayene istasyonlarından ücretsiz randevu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2022 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Detaylı bilgilendirme için Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Tüvtürk Konya Araç Muayene İstasyonları Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Konya Tüvtürk araç muayene istasyonlarında nakit, kredi kartı ve bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2022 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

5/5 - (1 vote)
Tags

Yazar Hakkında

Otomobil Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum Yapmak İçin Tıklayın