Tüvtürk Plakadan Araç Muayene Sorgulama 2024

Tüvtürk Plakadan Araç Muayene Sorgulaması yapmak, geçmiş araç muayene tarihinizi, muayene sonucunuzu öğrenmek için içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

En son Tüvtürk araç muayenesine ne zaman girdiğinizi unuttuysanız veya satın almayı düşündüğünüz aracın muayene durumunu öğrenmek istiyorsanız fenni muayene sorgulamasını internet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tüvtürk Plakadan Araç Muayene Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Tüvtürk internet sitesi üzerinden daha önce fenni muayeneye girilen istasyon adı, araç muayene sonucu, muayene tarihi bilgilerine ulaşabilirsiniz. Tüvtürk ücretsiz plakadan araç muayene sorgulaması yapmak için tıklayın. Linke tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza çıkacak.

Tüvtürk plakadan araç Muayene Sorgulama
Tüvtürk Muayene Sorgulama

Sorgulamak istediğiniz aracın Plaka numarası ve Muayene rapor numarasını girerek geçmiş muayene sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz. Aynı işlemi e-devlet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Araç kendi adınızaysa E-devlet üzerinden sadece T.C. Kimlik Numarası ile Sorgulama yapabilirsiniz. Tek Tıkla Araç Muayenesi Borç, Ceza Sorgulama ⚡ içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Böylelikle bir sonraki muayene tarihiniz için planlama yapabilir ücretsiz yeni araç muayene randevusu oluşturabilirsiniz. Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

5/5 - (5 votes)

Yorum yapın