Eskişehir Tüvtürk araç muayene istasyonlarından ücretsiz randevu alabilir, ilçelerdeki Tüvtürk şubelerinin adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilir, randevu almak için yapılması gerekenler ve Tüvtürk Eskişehir istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

  Tüvtürk Eskişehir Araç Muayene İstasyonu

  Eskişehir Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları Pazar günleri ve Resmi tatiller hariç her gün hizmet vermektedir.

  Eskişehir Merkez ve Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

  Eskişehir Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları

  Eskişehir ilinde 2 adet sabit Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu bulunmaktadır. Aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda Eskişehir Merkez ve Sivrihisar araç muayene istasyonlarının adresi, yol tarifi, çalışma günleri ve saatleri, istasyonda yapılabilen işlemler ve ücretsiz randevu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Tüvtürk İstasyonuRandevuÇalışma Saatleri
  Eskişehir Merkez TüvtürkRandevu Almak İçin Tıklayın08:00 – 18:00
  Sivrihisar TüvtürkRandevu Almak İçin Tıklayın08:30 – 17:30
  Eskişehir Tüvtürk İstasyonları Çalışma Saatleri

  Yukarıda listelenen sabit Tüvtürk Eskişehir istasyonlarına ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz.

  Gezici İstasyon ListesiRandevu
  ÇİFTELER TüvtürkRandevu Al
  MAHMUDİYE TüvtürkRandevu Al
  SEYİTGAZİ TüvtürkRandevu Al
  SEYİTGAZİ Kırka BeldesiRandevu Al
  SARICAKAYA TüvtürkRandevu Al
  MİHALGAZİ TüvtürkRandevu Al
  İNÖNÜ TüvtürkRandevu Al
  MİHALIÇÇIK TüvtürkRandevu Al
  ALPU TüvtürkRandevu Al
  BEYLİKOVA TüvtürkRandevu Al
  Eskişehir Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

  Nasıl Ücretsiz Randevu Alırım?

  Tüvtürk Eskişehir araç muayene istasyonlarından ücretsiz randevu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

  Tüvtürk istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

  Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

  Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Detaylı bilgilendirme için Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

  Tüvtürk Eskişehir Araç Muayene İstasyonları Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

  Eskişehir Tüvtürk araç muayene istasyonlarında nakit, kredi kartı ve bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2024 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

  Paylaş.