Ağustos 2022 Kırşehir Gezici Araç Muayene Günleri

Tüvtürk Ağustos 2022 Kırşehir Gezici Araç Muayene Günleri, yerleri ve adreslerini bulabileceksiniz. Kırşehir Merkez ve Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur ilçeleri Gezici Araç Muayene Günlerini inceleyip siz uygun olan güne randevu alabileceksiniz.

Tüvtürk Kırşehir Gezici Muayene İstasyonu Listesi, Tarihleri, Adresleri, Telefon Numaraları ve Ücretsiz randevu alma işlemleri, Randevulu veya Randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler.

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu Nedir?

Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonu Tüvtürk’ün Kırşehir’da sabit istasyonu olmayan il, ilçe, köy ve kasabalara her ay belirli tarihlerde giderek o bölgede yaşayan araç sahiplerinin seyyar araç muayene istasyonları ile araç fenni muayene, araç vizesi alma, egzoz muayenesi işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Periyodik muayene, tekrar muayenesi gibi bütün işlemler gezici araç muayene istasyonlarında da yapılmaktadır.

Kırşehir gezici araç muayene istasyonları

Güncel Tüvtürk Kırşehir Gezici Araç Muayene Günleri

Kırşehir Merkez ve Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur Güncel gezici araç muayene istasyonları tarihleri ve yerlerini inceleyerek mobil tüvtürk muayene istasyonundan randevu alabilirsiniz.

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de tüm Tüvtürk Kırşehir gezici araç muayene istasyonlarda yaptırabilirsiniz.

Ağustos 2022 Kırşehir Gezici Araç Muayene İstasyonu Tarihleri ve Programı

Tarihİstasyonİstasyon Yeri
08.08.2022 PazartesiAKPINARbelediye karşısı belediye otoparkı (istasyonumuz randevu ile hizmet vermektedir)
09.08.2022 SalıÇİÇEKDAĞIbelediye yanı (istasyonumuz randevu ile hizmet vermektedir)
10.08.2022 ÇarşambaAKÇAKENTbelediye düğün salonu arkası kapalı pazar yeri (istasyonumuz randevu ile hizmet vermektedir)
11.08.2022 PerşembeKAMANTERMİNAL İÇİ(istasyonumuz randevu ile hizmet vermektedir)
12.08.2022 CumaKAMANTERMİNAL İÇİ(istasyonumuz randevu ile hizmet vermektedir)
13.08.2022 CumartesiMUCURSANAYİİ İÇİ(istasyonumuz randevu ile hizmet vermektedir)

Kırşehir Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

www.tuvturk.com.tr adresine giderek Kırşehir şehri ve randevu tarihi seçimi yaptıktan sonra bütün Kırşehir genelindeki Tüvtürk gezici istasyonlarının listesi, yerleri ve günleri karşınıza çıkacaktır. Size uygun olan tarih için randevu boşluğu varsa araç fenni muayene randevunuzu oluşturabilirsiniz. Nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Ücretsiz Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Oluşturma (Resimli Anlatım) başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

NOT: Kırşehir gezici araç muayene istasyonları sadece randevu ile hizmet vermektedir. 2022 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini öğrenmek için tıklayın

Tüvtürk Kırşehir Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılır mı?🚗🚙

Tüvtürk Kırşehir gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yani egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılabilmektedir.

NOT: Gezici araç muayene istasyonunun hizmet verdiği ilçe sınırları içinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu var ise, o ilçe ve ilçenin belde, mahalle ve köylerinde Gezici Araç Muayene İstasyonları Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti veremeyecek.

Egzoz muayenesi nasıl yapılır? 2022 fiyatlarını öğrenmek için Egzoz Emisyon Ölçümünde Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Egzoz Muayenesi 2022 Fiyatı başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Puan Ver

About the author

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın

Click here to post a comment