Kütahya ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Randevusu

Kütahya ve ilçeleri güncel Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarının güncel adresleri, günleri, çalışma saatleri ve ücretsiz randevu alma işlemleri hakkında bilgi edinebilir, gezici araç muayene istasyonlarındaki randevulu veya randevusuz yapılan işlemleri görebilirsiniz.

Kütahya Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları ve Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane, Tavşanlı ilçeleri veya köylerinde kurulan gezici muayene istasyonlarının listesi, muayene tarihleri, adreslerine ulaşabilir, ücretsiz randevu alabilirsiniz.

Kütahya ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri, Günleri

Kütahya ve ilçelerine giden Tüvtürk Gezici Muayene İstasyonları adresleri ve yerleri aşağıdaki gibidir. Gezici araç muayene istasyonlarında periyodik fenni muayene ve egzoz emisyon ölçümü (egzoz muayenesi) yaptırabilirsiniz.

Kütahya Gezici İstasyon İlçesiGezici İstasyon Adresi
ALTINTAŞ Tüvtürkİstiklal mah. Atatürk cad. n.5 pazaryeri
DUMLUPINAR TüvtürkDumlupınar belediyesi yanı
ASLANAPA Tüvtürkcumhuriyet mahallesi Kütahya cad. n.63
ÇAVDARHİSAR TüvtürkGediz yolu üzeri Yeni sanayi sitesi
PAZARLAR Tüvtürkyeni sanayi sitesi
SİMAV Güzelyurt BeldesiBelde Meydanı
SİMAV Hisarbey KöyüKöy Merkezi Sadece Traktör ve Motorsiklet
SİMAV KuşuKöy Merkezi Sadece Traktör ve Motorsiklet
SİMAV GüneyKöy Merkezi Sadece Traktör ve Motorsiklet
SİMAV DEMİRCİKöy Merkezi Sadece Traktör ve Motorsiklet
EMET TüvtürkYeni Sanayi Sitesi
HİSARCIK TüvtürkHalil Kurnaz Bul. N.6 Kapalı Pazar Yeri
DOMANİÇ TüvtürkYeni Sanayi Sitesi
DOMANİÇ Çukurca KöyüKöy Merkezi Sadece Traktör ve Motorsiklet
TAVŞANLI AyvalıKöy Merkezi
TAVŞANLI Balı KöyüMerkez mah. istasyon sok. n.9 Sadece Traktör ve Motosiklet
TAVŞANLI TepecikKöy Merkezi Sadece Traktör ve Motorsiklet
TAVŞANLI ÇobanköyKöy Merkezi Sadece Traktör ve Motorsiklet
TAVŞANLI Tunçbilekbelediye meydanı
KÜTAHYA Seyitömer BeldesiBelde merkezi
Kütahya Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de Tüvtürk Kütahya gezici araç muayene istasyonlarında yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu Nedir?

Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonu Tüvtürk’ün Kütahya genelinde sabit istasyonu olmayan ilçe, köy ve kasabalara her ay belirli tarihlerde giderek o bölgede yaşayan araç sahiplerinin seyyar araç muayene istasyonları ile araç fenni muayene, araç vizesi alma, egzoz muayenesi işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Periyodik muayene, tekrar muayenesi gibi bütün işlemler gezici araç muayene istasyonlarında da yapılmaktadır.

Kütahya Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi

Tüvtürk Kütahya gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yani egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılabilmektedir. Ancak ilçe sınırları içinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu var ise, o ilçe ve ilçenin belde, mahalle ve köylerinde Gezici Araç Muayene İstasyonları Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti verilmez.

Kütahya Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

Kütahya Merkez, Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane, Tavşanlı ilçeleri, köyleri güncel gezici araç muayene istasyonu yerlerini, muayene günlerini Tüvtürk.com.tr üzerinden ücretsiz araç muayene randevusu alırken veya  https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak tarih ve şehir seçimi yaptığınızda görebilirsiniz.

Tüvtürk Kütahya Gezici Araç Muayene istasyonlarından ücretsiz randevu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz gezici araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarından nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2022 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

NOT: Kütahya Tüvtürk gezici araç muayene istasyonları sadece randevu ile hizmet vermektedir. 2022 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini öğrenmek için tıklayın

Puan Ver

Yazar Hakkında

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum Yapmak İçin Tıklayın