Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri ve Randevu 2023

Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini ve randevu alınabilecek zamanları sizlerle paylaşacağız.

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu Nedir?

Gezici araç muayene istasyonu Tüvtürk’ün sabit istasyonu olmayan il, ilçe, köy ve kasabalara her ay belirli tarihlerde giderek o bölgede yaşayan araç sahiplerinin araç fenni muayene işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Periyodik muayene, tekrar muayenesi gibi bütün işlemler gezici araç muayene istasyonlarında da yapılmaktadır.

Traktör muayenenizi ayrıca tüm Tüvtürk gezici ve sabit istasyonlarda yaptırabilirsiniz.

NOT : Binek otomobil, traktör ve motosiklet haricindeki araçlar hava destekli hidrolik frene sahip ise gezici istasyonlarda araç muayene hizmeti verilmeyecek olup, sabit istasyonlarda hizmet verilmektedir.

Gezici Araç Muayene İstasyonu Yerleri Nasıl Öğrenilir?

Gezici araç muayene istasyonu yerlerini Tüvtürk.com.tr üzerinden ücretsiz araç muayene randevusu alırken veya internet adresinde https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak tarih ve şehir seçimi yaptığınızda görebilirsiniz.

Şehir ve tarih seçimi yaptıktan sonra bütün Tüvtürk gezici istasyonlarının listesi, yerleri ve günleri karşınıza çıkacaktır. Size uygun olan tarih için randevu boşluğu varsa araç fenni muayene randevunuzu oluşturabilirsiniz. Ücretsiz Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Oluşturma (Resimli Anlatım) başlıklı içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri Sorgulama
Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri Sorgulama

77 ilde bulunan gezici istasyonlar sadece randevu ile hizmet vermektedir. 77 ildeki araç muayene taleplerine göre ilçeler, kasabalar ve beldelerde fenni muayene, araç vizesi hizmetleri sağlanmaktadır.

TÜVTÜRK Gezici Muayene İstasyonları
ADANAEDİRNEYOZGAT
ADIYAMANELAZIĞMALATYA
AFYONERZİNCANMANİSA
AĞRIERZURUMMARDİN
AKSARAYESKİŞEHİRMERSİN
AMASYAGAZİANTEPMUĞLA
ANKARAGİRESUNMUŞ
ANTALYAGÜMÜŞHANENİĞDE
ARTVİNHAKKARİNEVŞEHİR
AYDINHATAYORDU
BALIKESİRIĞDIROSMANİYE
BARTINISPARTARİZE
BATMANİSTANBULSAKARYA
BAYBURTİZMİRSAMSUN
BİLECİKKAHRAMANMARAŞSİİRT
BİNGÖLKARABÜKSİNOP
BİTLİSKARAMANSİVAS
BOLUKASTAMONUŞIRNAK
BURDURKAYSERİŞANLIURFA
BURSAKIRIKKALETEKİRDAĞ
ÇANAKKALEKIRKLARELİTOKAT
ÇANKIRIKIRŞEHİRTRABZON
ÇORUMKİLİSTUNCELİ
DENİZLİKOCAELİUŞAK
DİYARBAKIRKONYAVAN
DÜZCEKÜTAHYAYALOVA
 ZONGULDAK
Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları Listesi

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılır mı?🚗🚙

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları
Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yani egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılabilmektedir.

NOT: Gezici araç muayene istasyonunun hizmet verdiği ilçe sınırları içinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu var ise, o ilçe ve ilçenin belde, mahalle ve köylerinde Gezici Araç Muayene İstasyonları Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti veremeyecek.

Egzoz muayenesi nasıl yapılır? 2023 fiyatlarını öğrenmek için Egzoz Emisyon Ölçümünde Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Egzoz Muayenesi 2023 Fiyatı başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Gezici Araç Muayene İstasyonlarına Randevusuz Gidilir mi?

Gezici istasyonlarda araç periyodik muayeneleri sadece randevulu olarak yapılmaktadır. Ancak egzoz emisyon ölçümü yaptırmak istiyorsanız Tüvtürk gezici istasyonlara ranevusuz bir şekilde gidebilirsiniz.

5/5 - (6 votes)

Yorum yapın