Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini ve randevu alınabilecek zamanları sizlerle paylaşacağız.

  Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu Nedir?

  Gezici araç muayene istasyonu Tüvtürk’ün sabit istasyonu olmayan il, ilçe, köy ve kasabalara her ay belirli tarihlerde giderek o bölgede yaşayan araç sahiplerinin araç fenni muayene işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Periyodik muayene, tekrar muayenesi gibi bütün işlemler gezici araç muayene istasyonlarında da yapılmaktadır.

  Traktör muayenenizi ayrıca tüm Tüvtürk gezici ve sabit istasyonlarda yaptırabilirsiniz.

  NOT : Binek otomobil, traktör ve motosiklet haricindeki araçlar hava destekli hidrolik frene sahip ise gezici istasyonlarda araç muayene hizmeti verilmeyecek olup, sabit istasyonlarda hizmet verilmektedir.

  Gezici Araç Muayene İstasyonu Yerleri Nasıl Öğrenilir?

  Gezici araç muayene istasyonu yerlerini Tüvtürk.com.tr üzerinden ücretsiz araç muayene randevusu alırken veya internet adresinde https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak tarih ve şehir seçimi yaptığınızda görebilirsiniz.

  Şehir ve tarih seçimi yaptıktan sonra bütün Tüvtürk gezici istasyonlarının listesi, yerleri ve günleri karşınıza çıkacaktır. Size uygun olan tarih için randevu boşluğu varsa araç fenni muayene randevunuzu oluşturabilirsiniz. Ücretsiz Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Oluşturma (Resimli Anlatım) başlıklı içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri Sorgulama
  Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri Sorgulama

  77 ilde bulunan gezici istasyonlar sadece randevu ile hizmet vermektedir. 77 ildeki araç muayene taleplerine göre ilçeler, kasabalar ve beldelerde fenni muayene, araç vizesi hizmetleri sağlanmaktadır.

  TÜVTÜRK Gezici Muayene İstasyonları
  ADANAEDİRNEYOZGAT
  ADIYAMANELAZIĞMALATYA
  AFYONERZİNCANMANİSA
  AĞRIERZURUMMARDİN
  AKSARAYESKİŞEHİRMERSİN
  AMASYAGAZİANTEPMUĞLA
  ANKARAGİRESUNMUŞ
  ANTALYAGÜMÜŞHANENİĞDE
  ARTVİNHAKKARİNEVŞEHİR
  AYDINHATAYORDU
  BALIKESİRIĞDIROSMANİYE
  BARTINISPARTARİZE
  BATMANİSTANBULSAKARYA
  BAYBURTİZMİRSAMSUN
  BİLECİKKAHRAMANMARAŞSİİRT
  BİNGÖLKARABÜKSİNOP
  BİTLİSKARAMANSİVAS
  BOLUKASTAMONUŞIRNAK
  BURDURKAYSERİŞANLIURFA
  BURSAKIRIKKALETEKİRDAĞ
  ÇANAKKALEKIRKLARELİTOKAT
  ÇANKIRIKIRŞEHİRTRABZON
  ÇORUMKİLİSTUNCELİ
  DENİZLİKOCAELİUŞAK
  DİYARBAKIRKONYAVAN
  DÜZCEKÜTAHYAYALOVA
   ZONGULDAK
  Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları Listesi

  Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılır mı?🚗🚙

  Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları
  Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

  Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yani egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılabilmektedir.

  NOT: Gezici araç muayene istasyonunun hizmet verdiği ilçe sınırları içinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu var ise, o ilçe ve ilçenin belde, mahalle ve köylerinde Gezici Araç Muayene İstasyonları Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti veremeyecek.

  Egzoz muayenesi nasıl yapılır? 2024 fiyatlarını öğrenmek için Egzoz Emisyon Ölçümünde Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Egzoz Muayenesi 2024 Fiyatı başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

  Gezici Araç Muayene İstasyonlarına Randevusuz Gidilir mi?

  Gezici istasyonlarda araç periyodik muayeneleri sadece randevulu olarak yapılmaktadır. Ancak egzoz emisyon ölçümü yaptırmak istiyorsanız Tüvtürk gezici istasyonlara ranevusuz bir şekilde gidebilirsiniz.

  Paylaş.