Sinop Tüvtürk Araç Muayene Randevusu 2024

Sinop Tüvtürk araç muayene istasyonlarından ücretsiz randevu alabilir, ilçelerdeki Tüvtürk şubelerinin adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilir, randevu almak için yapılması gerekenler ve Tüvtürk Sinop istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Tüvtürk Sinop Araç Muayene İstasyonu

Sinop Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları Pazar günleri ve Resmi tatiller hariç her gün hizmet vermektedir.

Sinop Merkez ve Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Sinop Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları

Sinop ilinde 2 adet sabit Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu bulunmaktadır. Aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda Sinop Merkez ve Boyabat araç muayene istasyonlarının adresi, yol tarifi, çalışma günleri ve saatleri, istasyonda yapılabilen işlemler ve ücretsiz randevu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tüvtürk İstasyonuRandevuÇalışma Saatleri
Sinop Merkez TüvtürkRandevu Almak İçin Tıklayın08:30 – 17:30
Boyabat TüvtürkRandevu Almak İçin Tıklayın08:30 – 17:30
Sinop Tüvtürk İstasyonları Çalışma Saatleri

Yukarıda listelenen sabit Tüvtürk Sinop istasyonlarına ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz.

Gezici İstasyon ListesiRandevu
AYANCIK TüvtürkRandevu Al
ERFELEK TüvtürkRandevu Al
GERZE TüvtürkRandevu Al
TÜRKELİ TüvtürkRandevu Al
Sinop Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Nasıl Ücretsiz Randevu Alırım?

Tüvtürk Sinop araç muayene istasyonlarından ücretsiz randevu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Detaylı bilgilendirme için Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Tüvtürk Sinop Araç Muayene İstasyonları Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Sinop Tüvtürk araç muayene istasyonlarında nakit, kredi kartı ve bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2024 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın