Tüvtürk Bandırma Araç Muayene Randevusu 2023

Tüvtürk Bandırma Araç Muayene İstasyonundan randevu alarak periyodik fenni muayene, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Bandırma Araç Muayene İstasyonu

Bandırma Tüvtürk araç muayene istasyonu 08:30 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 19:30’dır. Yoğunluk ihtimaline karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

Adres :600 Evler, 1369. Sk. No:10, 10200 Bandırma/Balıkesir
Telefon Numarası :0850 222 88 88 Tüvtürk Çağrı Merkezi
Çalışma GünleriPazar günü hariç her gün

Tüvtürk Bandırma Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2023 Yılı Araç Muayene fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

Bandırma Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

Bandırma araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 yol bulunmaktadır :

Tüvtürk Bandırma Araç Muayene İstasyonu
  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla Bandırma Tüvtürk ücretsiz araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk Bandırma araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2023 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Bandırma Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Bandırma Tüvtürk Yol Tarifi, Harita

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın