Bartın Tüvtürk Araç Muayene Randevusu 2024

Bartın Tüvtürk araç muayene istasyonundan randevu alabilir, adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilir, ücretsiz araç muayene randevusu alma işlemleri için yapılması gerekenler ve Tüvtürk Bartın istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bartın Merkez ve Amasra, Kurucaşile, Ulus ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Bartın Merkez Araç Muayene İstasyonu

Bartın Tüvtürk araç muayene istasyonu 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 17:00’dır. Yoğunluk ihtimaline karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

Bartın Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları
Adres :Çaydüzü Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 79 Merkez / Bartın
Telefon Numarası :0850 222 88 88 Tüvtürk Çağrı Merkezi
Çalışma GünleriPazar günü hariç her gün

Bartın merkez araç muayene istasyonuna ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz.

Bartın Gezici İstasyon ListesiRandevu
ULUS TüvtürkRandevu Al
AMASRA TüvtürkRandevu Al
KOZCAĞIZ BELDESİ TüvtürkRandevu Al
KURUCAŞİLE TüvtürkRandevu Al
Bartın Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Bartın Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

Bartın Tüvtürk araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz olarak Bartın Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk Bartın araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Bartın Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

Tüvtürk Bartın Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı veya bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Bankamatik Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2024 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

Bartın Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Bartın Tüvtürk Yol Tarifi, Harita

Puan Ver

Yorum yapın