Nevşehir ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Randevusu

Nevşehir ve ilçeleri güncel Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarının güncel adresleri, günleri, çalışma saatleri ve ücretsiz randevu alma işlemleri hakkında bilgi edinebilir, gezici araç muayene istasyonlarındaki randevulu veya randevusuz yapılan işlemleri görebilirsiniz.

Nevşehir Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları ve Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp ilçeleri veya köylerinde kurulan gezici muayene istasyonlarının listesi, muayene tarihleri, adreslerine ulaşabilir, ücretsiz randevu alabilirsiniz.

Nevşehir ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri, Günleri

Nevşehir ve ilçelerine giden Tüvtürk Gezici Muayene İstasyonları adresleri ve yerleri aşağıdaki gibidir. Gezici araç muayene istasyonlarında periyodik fenni muayene ve egzoz emisyon ölçümü (egzoz muayenesi) yaptırabilirsiniz.

Nevşehir Gezici İstasyon İlçesiGezici İstasyon Adresi
AVANOSYUKARI MAHALLE 155 SK KIZILIRMAK KENARI SEYHAN PARKI (sadece randevulu hizmet vermektedir)
KOZAKLIilçe merkezi pazar yeri (sadece randevulu hizmet vermektedir
GÜLŞEHİRKaravezir Mahallesi İlçe Pazar yeri alanı içerisi (sadece randevulu hizmet vermektedir)
ACIGÖLAcıgöl Pazar yeri (sadece randevulu hizmet vermektedir)
ÜRGÜPDUAYERI MAHALLESI,ÜRGÜP MEZARLIĞI KARŞISI BELEDIYE İTFAİYE BINASI YANI (sadece randevulu hizmet vermektedir)
HACIBEKTAŞSAVAT MAHALLESI KIRŞEHIR YOLU ÜZERI SANAYI IÇI (sadece randevulu hizmet vermektedir)
DERİNKUYUBaş Mahallesi İnönü cad. İlçe Pazar yeri alanı içerisi (sadece randevulu hizmet vermektedir)
Nevşehir Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de Tüvtürk Nevşehir gezici araç muayene istasyonlarında yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu Nedir?

Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonu Tüvtürk’ün Nevşehir genelinde sabit istasyonu olmayan ilçe, köy ve kasabalara her ay belirli tarihlerde giderek o bölgede yaşayan araç sahiplerinin seyyar araç muayene istasyonları ile araç fenni muayene, araç vizesi alma, egzoz muayenesi işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Periyodik muayene, tekrar muayenesi gibi bütün işlemler gezici araç muayene istasyonlarında da yapılmaktadır.

Nevşehir Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi

Tüvtürk Nevşehir gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yani egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılabilmektedir. Ancak ilçe sınırları içinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu var ise, o ilçe ve ilçenin belde, mahalle ve köylerinde Gezici Araç Muayene İstasyonları Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti verilmez.

Nevşehir Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

Nevşehir Merkez, Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp ilçeleri, köyleri güncel gezici araç muayene istasyonu yerlerini, muayene günlerini Tüvtürk.com.tr üzerinden ücretsiz araç muayene randevusu alırken veya  https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak tarih ve şehir seçimi yaptığınızda görebilirsiniz.

Tüvtürk Nevşehir Gezici Araç Muayene istasyonlarından ücretsiz randevu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz gezici araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarından nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2023 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

NOT: Nevşehir Tüvtürk gezici araç muayene istasyonları sadece randevu ile hizmet vermektedir. 2023 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini öğrenmek için tıklayın

Puan Ver
Tags

Yazar Hakkında

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum Yapmak İçin Tıklayın