Nevşehir Tüvtürk araç muayene istasyonundan randevu alabilir, adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilir, ücretsiz araç muayene randevusu alma işlemleri için yapılması gerekenler ve Tüvtürk Nevşehir istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

  Nevşehir Merkez ve Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

  Tüvtürk Nevşehir Merkez Araç Muayene İstasyonu

  Nevşehir Tüvtürk araç muayene istasyonu 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 17:00’dır. Yoğunluk ihtimaline karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

  Nevşehir Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları
  Adres :Mehmet Akif Ersoy Mah. Aksaray Yolu Küme Evler No: 29 Merkez / NEVŞEHİR
  Telefon Numarası :0850 222 88 88 Tüvtürk Çağrı Merkezi
  Çalışma GünleriPazar günü hariç her gün

  Nevşehir merkez araç muayene istasyonuna ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz.

  Nevşehir Gezici İstasyon ListesiRandevu
  AVANOS TüvtürkRandevu Al
  KOZAKLI TüvtürkRandevu Al
  GÜLŞEHİR TüvtürkRandevu Al
  ACIGÖL TüvtürkRandevu Al
  ÜRGÜP TüvtürkRandevu Al
  HACIBEKTAŞ TüvtürkRandevu Al
  DERİNKUYU TüvtürkRandevu Al
  Nevşehir Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

  Nevşehir Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

  Nevşehir Tüvtürk araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz olarak Nevşehir Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

  Tüvtürk Nevşehir araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

  Nevşehir Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

  Tüvtürk Nevşehir Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı veya bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Bankamatik Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2024 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

  Nevşehir Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

  Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

  Nevşehir Tüvtürk Yol Tarifi, Harita

  Paylaş.