Aksaray Tüvtürk Araç Muayene Randevusu 2024

Aksaray Tüvtürk araç muayene istasyonundan randevu alabilir, adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilir, ücretsiz araç muayene randevusu alma işlemleri için yapılması gerekenler ve Tüvtürk Aksaray istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Aksaray Merkez ve Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Aksaray Merkez Araç Muayene İstasyonu

Aksaray Tüvtürk araç muayene istasyonu 08:00 – 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 18:00’dır. Yoğunluk ihtimaline karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

Aksaray Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları
Adres :Bahçesaray Mah. 135 Necmettin Erbakan Bulvarı No: 174 AKSARAY
Telefon Numarası :0850 222 88 88 Tüvtürk Çağrı Merkezi
Çalışma GünleriPazar günü hariç her gün

Aksaray merkez araç muayene istasyonuna ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz.

Aksaray Gezici İstasyon ListesiRandevu
ORTAKÖY TüvtürkRandevu Al
SARIYAHŞİ TüvtürkRandevu Al
AĞAÇÖREN TüvtürkRandevu Al
GÜLAĞAÇ TüvtürkRandevu Al
GÜZELYURT TüvtürkRandevu Al
Aksaray Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Aksaray Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

Aksaray Tüvtürk araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz olarak Aksaray Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk Aksaray araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Aksaray Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

Tüvtürk Aksaray Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı veya bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Bankamatik Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2024 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

Aksaray Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Aksaray Tüvtürk Yol Tarifi, Harita

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın