Samandağ Tüvtürk Gezici Araç Muayene Randevusu

Samandağ Tüvtürk gezici araç muayene istasyonundan randevu alarak periyodik fenni muayene, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi gibi pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüvtürk Samandağ Araç Muayene İstasyonu

Samandağ Tüvtürk araç muayene istasyonuz gezici bir istasyondur ve araç muayenesi Atatürk, Nil sk. No:16 (Pazar Yeri) adresinde yapılmaktadır. Her ayın belirli günlerinde bu adreste araç muayene işleminizi (randevu alarak) gerçekleştirebilirsiniz. Samandağ gezici araç muayene istasyonunda binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de yaptırabilirsiniz.

Samandağ Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu

Samandağ Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

Samandağ gezici araç muayene istasyonu muayene günlerini ve yerlerini Tüvtürk.com.tr üzerinden randevu alırken veya https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Samandağ Tüvtürk gezici araç muayene istasyonundan randevu almak için 3 farklı yöntemden size uygun olanı seçebilirsiniz.

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla Samandağ gezici araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk araç muayene istasyonlarından nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2023 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Samandağ Gezici Egzoz Muayenesi

Tüvtürk Samandağ gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yaptırabilmek için Samandağ ilçe sınırları içerisinde yetkili bir bayi olmaması gerekmektedir. Samandağ ilçe sınırları içerisinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu varsa, Samandağ ilçesinin belde, mahalle ve köylerindeki gezici araç muayene istasyonlarında egzoz gazı emisyon ölçüm hizmeti verilmez.

NOT: Kredi kartı ile ödemelerde ek komisyonlar alınabilmektedir. 2023 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini detaylı incelemek için tıklayın.

Puan Ver

Yorum yapın