Hatay Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu Alma 2022

Hatay Tüvtürk araç muayene istasyonu ve ilçelerdeki Tüvtürk şubelerinin adreslerine, telefon numaralarına ulaşabilir ve ücretsiz araç muayene randevusu alma işlemleri için yapılması gerekenleri listeledik. Ayrıca Hatay Tüvtürk istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Hatay Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevu Alma

Hatay Merkez ve Altınözü, Antakya, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağı ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Hatay Şubeleri ve Çalışma Saatleri

Hatay ilinde 5 adet sabit Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu bulunmaktadır. Aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda Hatay Merkez, Dörtyol, İskenderun, Kırıkhan, Reyhanlı araç muayene istasyonlarının adresi, yol tarifi, çalışma günleri ve saatleri, istasyonda yapılabilen işlemler ve ücretsiz randevu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Hatay Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları
Tüvtürk Ücretsiz Muayene Randevusu

Hatay Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları Pazar günleri ve Resmi tatiller hariç her gün hizmet vermektedir.

Hatay Tüvtürk İstasyonuRandevuÇalışma Saatleri
Hatay Merkez TüvtürkDetaylı Bilgi İçin Tıklayın08:00 – 18:00
Dörtyol TüvtürkDetaylı Bilgi İçin Tıklayın08:00 – 18:00
İskenderun TüvtürkDetaylı Bilgi İçin Tıklayın08:00 – 18:00
Kırıkhan TüvtürkDetaylı Bilgi İçin Tıklayın08:00 – 18:00
Reyhanlı TüvtürkDetaylı Bilgi İçin Tıklayın08:00 – 17:00
Hatay Tüvtürk İstasyonları Çalışma Saatleri

Yukarıda listelenen sabit Tüvtürk Hatay araç muayene istasyonlarına ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz. Hatay ilçelerindeki gezici araç muayene istasyonları yerleri, randevu tarihleri hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayın.

Nasıl Ücretsiz Randevu Alırım?

Tüvtürk Hatay araç muayene istasyonlarından ücretsiz randevu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2022 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Detaylı bilgilendirme için Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Tüvtürk Hatay Araç Muayene İstasyonları Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Hatay Tüvtürk araç muayene istasyonlarında nakit, kredi kartı ve bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2022 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

Puan Ver
Tags

Yazar Hakkında

Otomobil Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum Yapmak İçin Tıklayın