Yıldızeli Tüvtürk Gezici Araç Muayene Randevusu

Yıldızeli Tüvtürk gezici araç muayene istasyonundan randevu alarak periyodik fenni muayene, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi gibi pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüvtürk Yıldızeli Araç Muayene İstasyonu

Yıldızeli Tüvtürk araç muayene istasyonuz gezici bir istasyondur ve araç muayenesi OSMANLI PETROL adresinde yapılmaktadır. Her ayın belirli günlerinde bu adreste araç muayene işleminizi (randevu alarak) gerçekleştirebilirsiniz. Yıldızeli gezici araç muayene istasyonunda binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de yaptırabilirsiniz.

Yıldızeli Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu

Yıldızeli Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

Yıldızeli gezici araç muayene istasyonu muayene günlerini ve yerlerini Tüvtürk.com.tr üzerinden randevu alırken veya https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Yıldızeli Tüvtürk gezici araç muayene istasyonundan randevu almak için 3 farklı yöntemden size uygun olanı seçebilirsiniz.

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla Yıldızeli gezici araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk araç muayene istasyonlarından nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Yıldızeli Gezici Egzoz Muayenesi

Tüvtürk Yıldızeli gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yaptırabilmek için Yıldızeli ilçe sınırları içerisinde yetkili bir bayi olmaması gerekmektedir. Yıldızeli ilçe sınırları içerisinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu varsa, Yıldızeli ilçesinin belde, mahalle ve köylerindeki gezici araç muayene istasyonlarında egzoz gazı emisyon ölçüm hizmeti verilmez.

NOT: Kredi kartı ile ödemelerde ek komisyonlar alınabilmektedir. 2024 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini detaylı incelemek için tıklayın.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın