Ağustos 2022 Şırnak Gezici Araç Muayene Günleri

Tüvtürk Ağustos 2022 Şırnak Gezici Araç Muayene Günleri, yerleri ve adreslerini bulabileceksiniz. Şırnak Merkez ve Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi, Uludere ilçeleri Gezici Araç Muayene Günlerini inceleyip siz uygun olan güne randevu alabileceksiniz.

Tüvtürk Şırnak Gezici Muayene İstasyonu Listesi, Tarihleri, Adresleri, Telefon Numaraları ve Ücretsiz randevu alma işlemleri, Randevulu veya Randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler.

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu Nedir?

Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonu Tüvtürk’ün Şırnak’da sabit istasyonu olmayan il, ilçe, köy ve kasabalara her ay belirli tarihlerde giderek o bölgede yaşayan araç sahiplerinin seyyar araç muayene istasyonları ile araç fenni muayene, araç vizesi alma, egzoz muayenesi işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Periyodik muayene, tekrar muayenesi gibi bütün işlemler gezici araç muayene istasyonlarında da yapılmaktadır.

Şırnak gezici araç muayene istasyonları

Güncel Tüvtürk Şırnak Gezici Araç Muayene Günleri

Şırnak Merkez ve Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi, Uludere Güncel gezici araç muayene istasyonları tarihleri ve yerlerini inceleyerek mobil tüvtürk muayene istasyonundan randevu alabilirsiniz.

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de tüm Tüvtürk Şırnak gezici araç muayene istasyonlarda yaptırabilirsiniz.

Ağustos 2022 Şırnak Gezici Araç Muayene İstasyonu Tarihleri ve Programı

Tarihİstasyonİstasyon Yeri
26.07.2022 SalıSİLOPİSilopi Otobüs Terminali
27.07.2022 ÇarşambaSİLOPİSilopi Otobüs Terminali
28.07.2022 PerşembeİDİLMidyat yolu, İdil çıkışı Miroğlu Petrol.
02.08.2022 SalıSİLOPİSilopi Otobüs Terminali
03.08.2022 ÇarşambaSİLOPİSilopi Otobüs Terminali
04.08.2022 PerşembeİDİLMidyat yolu, İdil çıkışı Miroğlu Petrol.
09.08.2022 SalıSİLOPİSilopi Otobüs Terminali
10.08.2022 ÇarşambaSİLOPİSilopi Otobüs Terminali
11.08.2022 PerşembeİDİLMidyat yolu, İdil çıkışı Miroğlu Petrol.
16.08.2022 SalıSİLOPİSilopi Otobüs Terminali
17.08.2022 ÇarşambaSİLOPİSilopi Otobüs Terminali
18.08.2022 PerşembeİDİLMidyat yolu, İdil çıkışı Miroğlu Petrol.
23.08.2022 SalıSİLOPİSilopi Otobüs Terminali
24.08.2022 ÇarşambaSİLOPİSilopi Otobüs Terminali
25.08.2022 PerşembeİDİLMidyat yolu, İdil çıkışı Miroğlu Petrol.

Şırnak Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

www.tuvturk.com.tr adresine giderek Şırnak şehri ve randevu tarihi seçimi yaptıktan sonra bütün Şırnak genelindeki Tüvtürk gezici istasyonlarının listesi, yerleri ve günleri karşınıza çıkacaktır. Size uygun olan tarih için randevu boşluğu varsa araç fenni muayene randevunuzu oluşturabilirsiniz. Nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Ücretsiz Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Oluşturma (Resimli Anlatım) başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

NOT: Şırnak gezici araç muayene istasyonları sadece randevu ile hizmet vermektedir. 2022 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini öğrenmek için tıklayın

Tüvtürk Şırnak Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılır mı?🚗🚙

Tüvtürk Şırnak gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yani egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılabilmektedir.

NOT: Gezici araç muayene istasyonunun hizmet verdiği ilçe sınırları içinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu var ise, o ilçe ve ilçenin belde, mahalle ve köylerinde Gezici Araç Muayene İstasyonları Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti veremeyecek.

Egzoz muayenesi nasıl yapılır? 2022 fiyatlarını öğrenmek için Egzoz Emisyon Ölçümünde Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Egzoz Muayenesi 2022 Fiyatı başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Puan Ver

About the author

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın

Click here to post a comment