Ücretsiz Tüvtürk Afyon Merkez Araç Muayene Randevusu 2022

2022 Tüvtürk Afyon Merkez Araç Muayene İstasyonundan ücretsiz olarak Periyodik Araç Muayene, Egzoz Emisyon Muayenesi, Tekrar muayenesi, Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Bu sayfada Tüvtürk Afyon Merkez Araç Muayene İstasyonu adresi, yol tarifi, iletişim bilgilerini görüntüleyebilir ve Ücretsiz Araç Muayene Randevu Alma, Araç Muayene Randevusu İptal Etme işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

Tüvtürk Afyonkarahisar Merkez Araç Muayene İstasyonu

Randevulu Yapılan İşlemler

Aşağıdaki işlemler için Afyonkarahisar Merkez Tüvtürk Araç Muayene İstasyonunda sadece randevulu araçlar kabul edilmektedir.

  • Periyodik Araç Muayene Hizmeti
  • Tekrar Muayenesi Hizmeti
  • Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti Verilmektedir
  • Tadilat muayenesi hizmeti
  • Tespit muayenesi hizmeti

Randevusuz Yapılan İşlemler

Aşağıda belirtilen işlemler için herhangi bir randevu almanıza gerek yoktur. Aracınıza ait işlemleri Afyon Merkez araç muayene istasyonuna gidip sıra numarası alarak gerçekleştirebilirsiniz.

  • Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü (Egzoz Muayenesi) Yapılmaktadır.

Tüvtürk Afyon Merkez Araç Muayene İstasyonu Çalışma Saatleri

Afyon Merkez Tüvtürk araç muayene istasyonu 08:00 – 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 18:00’dır. Genel olarak yoğun bir istasyon olup her ihtimale karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

Afyonkarahisar Merkez Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

Tüvtürk Afyon Merkez Araç Muayene İstasyonu
Tüvtürk Afyon Merkez Ücretsiz Muayene Randevusu

Afyon Merkez Tüvtürk araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile Tüvtürk Afyon Merkez ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile ücretsiz Afyon Merkez araç muayene randevusu alabilirsiniz.
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla Afyon Merkez ücretsiz araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk Afyon Merkez istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2022 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Afyon Merkez Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

Tüvtürk Afyon Merkez Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı veya bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Bankamatik Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2022 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

Afyon Merkez Tüvtürk Araç Muayene Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Tüvtürk Afyon Merkez Araç Muayene İstasyonu İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Tüvtürk Afyon Merkez araç muayene istasyonu iletişim bilgileri ve haritalı yol tarifi aşağıdaki gibidir.

Tüvtürk Afyon Merkez Araç Muayene İstasyonu Adres : Sakarya Mah. Ankara Cad. No:31 Susuz-Afyonkarahisar

Telefon Numarası: 0850 222 88 88 Afyon Merkez Tüvtürk Müşteri Hizmetlerine her türlü şikayet, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Afyon Merkez Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi, Harita

5/5 - (1 vote)
Tags

Yazar Hakkında

Otomobil Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum Yapmak İçin Tıklayın