Tüvtürk Ayvalık Araç Muayene İstasyonundan randevu alarak periyodik fenni muayene, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

  Tüvtürk Ayvalık Araç Muayene İstasyonu

  Ayvalık Tüvtürk araç muayene istasyonu 08:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 19:30’dır. Yoğunluk ihtimaline karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

  Adres :Küçükköy Mah. Telli Kavak Küme Evleri No:23, 10410 Ayvalık/Balıkesir
  Telefon Numarası :0850 222 88 88 Tüvtürk Çağrı Merkezi
  Çalışma GünleriPazar günü hariç her gün

  Tüvtürk Ayvalık Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2024 Yılı Araç Muayene fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

  Ayvalık Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

  Ayvalık araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  Tüvtürk Ayvalık Araç Muayene İstasyonu
  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla Ayvalık Tüvtürk ücretsiz araç muayene randevusu alabilirsiniz.

  Tüvtürk Ayvalık araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

  Ayvalık Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

  Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

  Ayvalık Tüvtürk Yol Tarifi, Harita

  Paylaş.