Burdur Tüvtürk araç muayene istasyonlarından ücretsiz randevu alabilir, ilçelerdeki Tüvtürk şubelerinin adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilir, randevu almak için yapılması gerekenler ve Tüvtürk Burdur istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

  Tüvtürk Burdur Araç Muayene İstasyonu

  Burdur Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları Pazar günleri ve Resmi tatiller hariç her gün hizmet vermektedir.

  Burdur Merkez ve Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

  Burdur Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları

  Burdur ilinde 2 adet sabit Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu bulunmaktadır. Aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda Burdur Merkez ve Bucak araç muayene istasyonlarının adresi, yol tarifi, çalışma günleri ve saatleri, istasyonda yapılabilen işlemler ve ücretsiz randevu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Tüvtürk İstasyonuRandevuÇalışma Saatleri
  Burdur Merkez TüvtürkRandevu Almak İçin Tıklayın08:30 – 18:30
  Bucak TüvtürkRandevu Almak İçin Tıklayın08:30 – 18:30
  Burdur Tüvtürk İstasyonları Çalışma Saatleri

  Yukarıda listelenen sabit Tüvtürk Burdur istasyonlarına ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz.

  Gezici İstasyon ListesiRandevu
  KEMER TüvtürkRandevu Al
  TEFENNİ TüvtürkRandevu Al
  GÖLHİSAR TüvtürkRandevu Al
  YEŞİLOVA TüvtürkRandevu Al
  KARAMANLI TüvtürkRandevu Al
  ÇAVDIR TüvtürkRandevu Al
  ALTINYAYLA TüvtürkRandevu Al
  Burdur Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

  Nasıl Ücretsiz Randevu Alırım?

  Tüvtürk Burdur araç muayene istasyonlarından ücretsiz randevu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

  Tüvtürk istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

  Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

  Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Detaylı bilgilendirme için Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

  Tüvtürk Burdur Araç Muayene İstasyonları Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

  Burdur Tüvtürk araç muayene istasyonlarında nakit, kredi kartı ve bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2024 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

  Paylaş.