Düzce Tüvtürk Araç Muayene Randevusu 2023

Düzce Tüvtürk araç muayene istasyonundan randevu alabilir, adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilir, ücretsiz araç muayene randevusu alma işlemleri için yapılması gerekenler ve Tüvtürk Düzce istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Düzce Merkez ve Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Düzce Merkez Araç Muayene İstasyonu

Düzce Tüvtürk araç muayene istasyonu 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 17:00’dır. Yoğunluk ihtimaline karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

Düzce Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları
Adres :Sancaklar Mah. Akçakoca Yolu 3. Km. No:228 Düzce Merkez
Telefon Numarası :0850 222 88 88 Tüvtürk Çağrı Merkezi
Çalışma GünleriPazar günü hariç her gün

Düzce merkez araç muayene istasyonuna ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz.

Düzce Gezici İstasyon ListesiRandevu
GÖLYAKA TüvtürkRandevu Al
AKÇAKOCA TüvtürkRandevu Al
CUMAYERİ TüvtürkRandevu Al
GÜMÜŞOVA TüvtürkRandevu Al
ÇİLİMLİ TüvtürkRandevu Al
AYDINPINAR TüvtürkRandevu Al
KAYNAŞLI TüvtürkRandevu Al
YIĞILCA TüvtürkRandevu Al
Düzce Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Düzce Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

Düzce Tüvtürk araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz olarak Düzce Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk Düzce araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2023 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Düzce Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

Tüvtürk Düzce Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı veya bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Bankamatik Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2023 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

Düzce Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Düzce Tüvtürk Yol Tarifi, Harita

Puan Ver

Yorum yapın