Niğde Tüvtürk araç muayene istasyonundan randevu alabilir, adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilir, ücretsiz araç muayene randevusu alma işlemleri için yapılması gerekenler ve Tüvtürk Niğde istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

  Niğde Merkez ve Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik, Ulukışla ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

  Tüvtürk Niğde Merkez Araç Muayene İstasyonu

  Niğde Tüvtürk araç muayene istasyonu 08:00 – 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 18:00’dır. Yoğunluk ihtimaline karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

  Niğde Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları
  Adres :İlhanlı Mah. Kayseri Yolu Cad. No: 218 Merkez / NİĞDE
  Telefon Numarası :0850 222 88 88 Tüvtürk Çağrı Merkezi
  Çalışma GünleriPazar günü hariç her gün

  Niğde merkez araç muayene istasyonuna ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz.

  Niğde Gezici İstasyon ListesiRandevu
  ÇAMARDI TüvtürkRandevu Al
  ULUKIŞLA TüvtürkRandevu Al
  BOR TüvtürkRandevu Al
  ÇİFTLİK TüvtürkRandevu Al
  ALTUNHİSAR TüvtürkRandevu Al
  Niğde Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

  Niğde Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

  Niğde Tüvtürk araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz olarak Niğde Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

  Tüvtürk Niğde araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

  Niğde Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

  Tüvtürk Niğde Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı veya bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Bankamatik Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2024 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

  Niğde Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

  Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

  Niğde Tüvtürk Yol Tarifi, Harita

  Paylaş.