Ücretsiz Tüvtürk Yüksekova Araç Muayene Randevusu 2022

2022 Hakkari Tüvtürk Yüksekova Araç Muayene İstasyonundan ücretsiz Periyodik Fenni Muayene, Egzoz Emisyon Muayenesi, Tekrar muayenesi, Yola elverişlilik Muayenesi, Tadilat muayenesi, Tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz. Hem Randevulu Hem De Randevusuz Araç Kabul Edilmektedir

Bu sayfada Hakkari Yüksekova Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu adresi, yol tarifi, iletişim bilgilerini görüntüleyebilir ve Ücretsiz Randevu Alma, Randevu İptal Etme işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

Tüvtürk Yüksekova Araç Muayene İstasyonu

Randevulu ve Randevusuz İşlemler

Aşağıdaki işlemler için Yüksekova Tüvtürk Araç Muayene İstasyonunda hem randevulu hem de randevusuz araçlar kabul edilmektedir.

  • Periyodik Fenni Muayene Hizmeti
  • Tekrar Muayenesi Hizmeti
  • Tadilat Muayenesi Hizmeti
  • Tespit Muayenesi Hizmeti
  • Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü (Egzoz Muayenesi) Yapılmaktadır

Tüvtürk Yüksekova Araç Muayene İstasyonu Çalışma Saatleri

Hakkari Yüksekova Tüvtürk Araç muayene istasyonu 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 17:00’dır. Genellikle yoğun bir istasyon olup her ihtimale karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

Yüksekova Tüvtürk cumartesi günü çalışıyor mu? Pazar günü hariç her gün için randevu alabilirsiniz.

Hakkari Yüksekova Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

Hakkari Yüksekova araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 yol bulunmaktadır :

Tüvtürk Yüksekova Araç Muayene İstasyonu
Tüvtürk Ücretsiz Muayene Randevusu
  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz bir şekilde Yüksekova Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk Yüksekova araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2022 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Yüksekova Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

Tüvtürk Yüksekova Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2022 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

Yüksekova Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Tüvtürk Yüksekova Araç Muayene İstasyonu İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Hakkari Tüvtürk Yüksekova araç muayene istasyonu iletişim bilgileri ve haritalı yol tarifi aşağıdaki gibidir.

Tüvtürk Yüksekova Muayene Araç İstasyonu adres : Akçalı Köyü, Hakkari Yüksekova Yolu No: 48, 30302 Köprücek/Yüksekova/Hakkari

Telefon Numarası: 0850 222 88 88 Hakkari Yüksekova Tüvtürk Müşteri Hizmetlerine her türlü şikayet, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Yüksekova Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi, Harita

Puan Ver
Tags

Yazar Hakkında

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum Yapmak İçin Tıklayın