Aydın ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Randevusu

Aydın ve ilçeleri güncel Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarının güncel adresleri, günleri, çalışma saatleri ve ücretsiz randevu alma işlemleri hakkında bilgi edinebilir, gezici araç muayene istasyonlarındaki randevulu veya randevusuz yapılan işlemleri görebilirsiniz.

Aydın Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları ve Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar ilçeleri veya köylerinde kurulan gezici muayene istasyonlarının listesi, muayene tarihleri, adreslerine ulaşabilir, ücretsiz randevu alabilirsiniz.

Aydın ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri, Günleri

Aydın ve ilçelerine giden Tüvtürk Gezici Muayene İstasyonları adresleri ve yerleri aşağıdaki gibidir. Gezici araç muayene istasyonlarında periyodik fenni muayene ve egzoz emisyon ölçümü (egzoz muayenesi) yaptırabilirsiniz.

Aydın Gezici İstasyon İlçesiGezici İstasyon Adresi
DİDİM TüvtürkCumhuriyet Mah. 1063/1 Sok. No:2 Didim Merkez Kapalı Pazar Yeri
ÇİNE TüvtürkHamitabat Mah. 208.Sokak Çine Kapalı Pazar Yeri
KUŞADASI TüvtürkKuşadası Belediyesi Uğur İnan Spor Salonu Girişi Kadınlar Denizi, Kemer Cad. 
SELÇUK İZMİRİsabey Mah. 2050 Sokak (Tarımsal Sanayi Alanı) Tedaş Trafo Binası Arkası SELÇUK / İZMİR
BOZDOĞAN TüvtürkEymir Mah. Okul Cad. Bozdoğan Belediye Sosyal Tesisleri Bozdoğan / Merkez
KARACASU TüvtürkYaylalı Mah. 24 Nolu Sokak Karacasu Kapalı Pazar Yeri
KARPUZLU TüvtürkKapalı Pazar Yeri Yeni Mah. (17. Sokak, Fatih Sokak, 19. Sokak ve Cengiz Topel Sokak arası) 
KİRAZ İZMİR TüvtürkİZMİR İLİ KİRAZ İLÇESİNDE HİZMET VERİLECEKTİR.
YENİPAZAR TüvtürkYenipazar Kapalı Spor Salonu
KUYUCAK PamukörenKöy Merkezi
KÖŞK TüvtürkSerdaroğlu mahallesi Köşk stadyumu dere kenarı
KUYUCAK TüvtürkKuyucak kapalı Pazar yeri alt tarafı
Aydın Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de Tüvtürk Aydın gezici araç muayene istasyonlarında yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu Nedir?

Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonu Tüvtürk’ün Aydın genelinde sabit istasyonu olmayan ilçe, köy ve kasabalara her ay belirli tarihlerde giderek o bölgede yaşayan araç sahiplerinin seyyar araç muayene istasyonları ile araç fenni muayene, araç vizesi alma, egzoz muayenesi işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Periyodik muayene, tekrar muayenesi gibi bütün işlemler gezici araç muayene istasyonlarında da yapılmaktadır.

Aydın Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi

Tüvtürk Aydın gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yani egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılabilmektedir. Ancak ilçe sınırları içinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu var ise, o ilçe ve ilçenin belde, mahalle ve köylerinde Gezici Araç Muayene İstasyonları Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti verilmez.

Aydın Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

Aydın Merkez, Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar ilçeleri, köyleri güncel gezici araç muayene istasyonu yerlerini, muayene günlerini Tüvtürk.com.tr üzerinden ücretsiz araç muayene randevusu alırken veya  https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak tarih ve şehir seçimi yaptığınızda görebilirsiniz.

Tüvtürk Aydın Gezici Araç Muayene istasyonlarından ücretsiz randevu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz gezici araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarından nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2022 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

NOT: Aydın Tüvtürk gezici araç muayene istasyonları sadece randevu ile hizmet vermektedir. 2022 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini öğrenmek için tıklayın

Puan Ver
Tags

Yazar Hakkında

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum Yapmak İçin Tıklayın