Aydın Tüvtürk araç muayene istasyonlarından ücretsiz randevu alabilir, ilçelerdeki Tüvtürk şubelerinin adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilir, randevu almak için yapılması gerekenler ve Tüvtürk Aydın istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

  Tüvtürk Aydın Araç Muayene İstasyonu

  Aydın Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları Pazar günleri ve Resmi tatiller hariç her gün hizmet vermektedir.

  Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

  Aydın Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları

  Aydın ilinde 3 adet sabit Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu bulunmaktadır. Aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda Merkez, Nazilli, Söke araç muayene istasyonlarının adresi, yol tarifi, çalışma günleri ve saatleri, istasyonda yapılabilen işlemler ve ücretsiz randevu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Tüvtürk İstasyonuRandevuÇalışma Saatleri
  Aydın Merkez TüvtürkRandevu Almak İçin Tıklayın08:00 – 18:30
  Nazilli TüvtürkRandevu Almak İçin Tıklayın08:00 – 18:30
  Söke TüvtürkRandevu Almak İçin Tıklayın08:00 – 18:30
  Aydın Tüvtürk İstasyonları Çalışma Saatleri

  Yukarıda listelenen sabit Tüvtürk Aydın istasyonlarına ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz.

  Gezici İstasyon ListesiRandevu
  DİDİM TüvtürkRandevu Al
  ÇİNE TüvtürkRandevu Al
  KUŞADASI TüvtürkRandevu Al
  BOZDOĞAN TüvtürkRandevu Al
  KARACASU TüvtürkRandevu Al
  KARPUZLU TüvtürkRandevu Al
  YENİPAZAR TüvtürkRandevu Al
  KUYUCAK PamukörenRandevu Al
  KÖŞK TüvtürkRandevu Al
  KUYUCAK Merkez TüvtürkRandevu Al
  Aydın Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

  Nasıl Ücretsiz Randevu Alırım?

  Tüvtürk Aydın araç muayene istasyonlarından ücretsiz randevu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

  Tüvtürk istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

  Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

  Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Detaylı bilgilendirme için Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

  Tüvtürk Aydın Araç Muayene İstasyonları Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

  Aydın Tüvtürk araç muayene istasyonlarında nakit, kredi kartı ve bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2024 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

  Paylaş.