Ücretsiz Tüvtürk Akyurt Araç Muayene Randevusu 2022

Tüvtürk Akyurt Araç Muayene İstasyonundan ücretsiz Periyodik Fenni Muayene, Egzoz Emisyon Muayenesi, Tekrar muayenesi, Yola elverişlilik Muayenesi, Tadilat muayenesi, Tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Bu sayfada Ankara Akyurt Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu adresi, yol tarifi, iletişim bilgilerini görüntüleyebilir ve Ücretsiz Randevu Alma, Araç Muayenesi İptal Etme işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

Tüvtürk Akyurt Araç Muayene İstasyonu

Randevulu İşlemler

Aşağıdaki işlemler için Akyurt Tüvtürk Araç Muayene İstasyonunda sadece randevulu araçlar işlem yapabilmektedir.

  • Periyodik Fenni Muayene Hizmeti
  • Tekrar Muayenesi Hizmeti
  • Tadilat Muayenesi Hizmeti
  • Tespit Muayenesi Hizmeti

Tüvtürk Akyurt İstasyonunda Randevusuz İşlemler

Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü (Egzoz Muayenesi) Yapılmaktadır. İstasyondaki numaratörden sıra alarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüvtürk Akyurt Araç Muayene İstasyonu Çalışma Saatleri

Ankara Akyurt Tüvtürk Araç muayene istasyonu 08:00 – 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 18:00’dır. Genellikle yoğun olmayan bir istasyon olup her ihtimale karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

Müşteri yorumlarına göre Akyurt araç muayene istasyonunda işlemler hızlı ilerliyor ve yoğunluk az. Sadece bekleme alanı yetersizliği konusunda görüşler bulunuyor. Akyurt Tüvtürk istasyonuna giderken kıyafet ve içecek konusunda tedbirli olmanız önerilir.

Ankara Akyurt Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

Ankara Akyurt araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 yol bulunmaktadır :

Tüvtürk Akyurt Araç Muayene İstasyonu
Tüvtürk Ücretsiz Muayene Randevusu
  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz bir şekilde Akyurt Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk Akyurt araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2022 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Akyurt Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

Tüvtürk Akyurt Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2022 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

Akyurt Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Tüvtürk Akyurt Araç Muayene İstasyonu İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Ankara Tüvtürk Akyurt araç muayene istasyonu iletişim bilgileri ve haritalı yol tarifi aşağıdaki gibidir.

Tüvtürk Akyurt Araç Muayene İstasyonu adres : Balıkhisar Mah. Çankırı Bulvarı 11.Sok. No:99 Akyurt – Ankara

Telefon Numarası: 0850 222 88 88 Ankara Akyurt Tüvtürk Müşteri Hizmetlerine her türlü şikayet, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Akyurt Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi, Harita

Puan Ver
Tags

Yazar Hakkında

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum Yapmak İçin Tıklayın