Ücretsiz Tüvtürk Aliağa Araç Muayene Randevusu 2022

Tüvtürk Aliağa Araç Muayene İstasyonundan ücretsiz Periyodik Fenni Muayene, Egzoz Emisyon Muayenesi, Tekrar muayenesi, Yola elverişlilik Muayenesi, Tadilat muayenesi, Tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Bu sayfada Aliağa Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu adresi, yol tarifi, iletişim bilgilerini görüntüleyebilir ve Ücretsiz Randevu Alma, İptal Etme işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

Tüvtürk Aliağa Araç Muayene İstasyonu

Randevulu İşlemler

Aşağıdaki işlemler için Aliağa Tüvtürk Araç Muayene İstasyonunda sadece randevulu araçlar kabul edilmektedir.

  • Periyodik Fenni Muayene Hizmeti
  • Tekrar Muayenesi Hizmeti
  • Tadilat Muayenesi Hizmeti
  • Tespit Muayenesi Hizmeti

Randevusuz İşlemler

  • Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü (Egzoz Muayenesi) Yapılmaktadır

Tüvtürk Aliağa Araç Muayene İstasyonu Çalışma Saatleri

İzmir Aliağa Tüvtürk Araç muayene istasyonu 08:00 – 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 18:00’dır. Genellikle yoğun bir istasyon olup her ihtimale karşı en az 1-3 saatinizi ayırmalısınız. 2 Kanaldan işlem yapılıyor bir tanesinde kamyon, kamyonet gibi araçlar diğerinde ise binek araçlar muayene edilmektedir. Kamyon trafiği yoğun bir istasyon.

İzmir Aliağa Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

İzmir Aliağa araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 yol bulunmaktadır :

Tüvtürk Aliağa Araç Muayene İstasyonu
Tüvtürk Ücretsiz Muayene Randevusu
  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz bir şekilde Aliağa Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk Aliağa araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2022 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Aliağa Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

Tüvtürk Aliağa Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2022 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

Aliağa Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Tüvtürk Aliağa Araç Muayene İstasyonu İletişim ve Ulaşım Bilgileri

İzmir Tüvtürk Aliağa araç muayene istasyonu iletişim bilgileri ve haritalı yol tarifi aşağıdaki gibidir.

Tüvtürk Aliağa Araç Muayene İstasyonu adres : Yeni Sanayi Sitesi Kakaktepe Mevki 1248 Sok. No: 4 Samurlu Köyü Aliağa – İZMİR

Telefon Numarası: 0850 222 88 88 İzmir Aliağa Tüvtürk Müşteri Hizmetlerine her türlü şikayet, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Aliağa Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi, Harita

Not : Araç muayenesine giderken içeceğinizi yanınızda götürmenizi öneririz.

5/5 - (1 vote)
Tags

Yazar Hakkında

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum Yapmak İçin Tıklayın