Tüvtürk Ankara Lojistik Üssü Muayene İstasyonu Ücretsiz Randevu Alma 2022

2022 Kahramankazan Tüvtürk Ankara Lojistik Üssü Muayene İstasyonundan ücretsiz Periyodik Fenni Muayene, Egzoz Emisyon Muayenesi, Tekrar muayenesi, Yola elverişlilik Muayenesi, Tadilat muayenesi, Tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Bu sayfada Ankara Lojistik Üssü Tüvtürk İstasyonu adresi, yol tarifi, iletişim bilgilerini görüntüleyebilir ve Ücretsiz Randevu Alma, İptal Etme işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

Tüvtürk Ankara Lojistik Üssü Araç Muayene İstasyonu Çalışma Saatleri

Ankara Lojistik Üssü Tüvtürk Araç muayene istasyonu saat 08:00 – 18:30 arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 18:00’dır. Genellikle sakin bir istasyon olup her ihtimale karşı en az 1,5-2 saatinizi ayırmalısınız.

Çoğunlukla ağır vasıtalar ve ticari araçlar muayene için orada bulunuyor. İşlemler hızlı ilerliyor.

Tüvtürk Lojistik Üssü İstasyonunda Randevulu İşlemler

Aşağıdaki işlemler için Lojistik Üssü Ankara Tüvtürk Araç Muayene İstasyonunda sadece randevulu araçlar kabul edilmektedir.

  • Periyodik Fenni Muayene Hizmeti
  • Tekrar Muayenesi Hizmeti
  • Tadilat Muayenesi Hizmeti
  • Tespit Muayenesi Hizmeti
  • Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti Verilmektedir

Tüvtürk Lojistik Üssü İstasyonunda Randevusuz İşlemler

  • Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü (Egzoz Muayenesi) Yapılmaktadır

Kahramankazan Lojistik Üssü Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

Ankara Lojistik Üssü araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile Ankara Lojistik Üssü ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile ücretsiz Ankara Kahramankazan Lojistik Üssü araç muayene randevusu alabilirsiniz.
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla Ankara Kazan Lojistik Üssü ücretsiz araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk Ankara Kahramankazan Lojistik Üssü istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2022 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Tüvtürk Lojistik Üssü Muayene İstasyonu
Tüvtürk Ücretsiz Muayene Randevusu

Lojistik Üssü Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Tüvtürk Ankara Lojistik Üssü Muayene İstasyonu İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Ankara Tüvtürk Lojistik Üssü muayene istasyonu iletişim bilgileri ve haritalı yol tarifi aşağıdaki gibidir.

Tüvtürk Ankara Lojistik Üssü Muayene İstasyonu adres : Kışla Mah. Kışla Kümeevleri No:101 Kahramankazan / ANKARA

Telefon Numarası: 0850 222 88 88 Kahramankazan Ankara Lojistik Üssü Tüvtürk Müşteri Hizmetlerine her türlü şikayet, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Lojistik Üssü Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi, Harita

Lojistik Üssü Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

Tüvtürk Ankara Lojistik Üssü Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır.

2022 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

Puan Ver
Tags

About the author

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın

Click here to post a comment