Erzurum Tüvtürk araç muayene istasyonundan randevu alabilir, adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilir, ücretsiz araç muayene randevusu alma işlemleri için yapılması gerekenler ve Tüvtürk Erzurum istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

  Erzurum Merkez ve Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

  Tüvtürk Erzurum Merkez Araç Muayene İstasyonu

  Erzurum Tüvtürk araç muayene istasyonu 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 17:00’dır. Yoğunluk ihtimaline karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

  Erzurum Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları
  Adres :Soğucak Mevki Kuzey Çevre Yolu Köprülü Kavşağı Merkez / Erzurum
  Telefon Numarası :0850 222 88 88 Tüvtürk Çağrı Merkezi
  Çalışma GünleriPazar günü hariç her gün

  Erzurum merkez araç muayene istasyonuna ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz.

  Erzurum Gezici İstasyon ListesiRandevu
  TEKMAN TüvtürkRandevu Al
  HINIS TüvtürkRandevu Al
  KARAÇOBAN TüvtürkRandevu Al
  KARAYAZI TüvtürkRandevu Al
  PAZARYOLU TüvtürkRandevu Al
  İSPİR TüvtürkRandevu Al
  OLTU TüvtürkRandevu Al
  PASİNLER TüvtürkRandevu Al
  AŞKALE TüvtürkRandevu Al
  OLUR TüvtürkRandevu Al
  ÇAT TüvtürkRandevu Al
  TORTUM TüvtürkRandevu Al
  NARMAN TüvtürkRandevu Al
  UZUNDERE TüvtürkRandevu Al
  Erzurum Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

  Erzurum Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

  Erzurum Tüvtürk araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz olarak Erzurum Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

  Tüvtürk Erzurum araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

  Erzurum Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

  Tüvtürk Erzurum Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı veya bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Bankamatik Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2024 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

  Erzurum Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

  Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

  Erzurum Tüvtürk Yol Tarifi, Harita

  Paylaş.