Giresun Tüvtürk araç muayene istasyonlarından ücretsiz randevu alabilir, ilçelerdeki Tüvtürk şubelerinin adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilir, randevu almak için yapılması gerekenler ve Tüvtürk Giresun istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

  Tüvtürk Giresun Araç Muayene İstasyonu

  Giresun Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları Pazar günleri ve Resmi tatiller hariç her gün hizmet vermektedir.

  Giresun Merkez ve Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Piraziz, Şebinkarahisar, Tirebolu, Yağlıdere ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

  Giresun Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları

  Giresun ilinde 2 adet sabit Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu bulunmaktadır. Aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda Giresun Merkez ve Şebinkarahisar araç muayene istasyonlarının adresi, yol tarifi, çalışma günleri ve saatleri, istasyonda yapılabilen işlemler ve ücretsiz randevu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Tüvtürk İstasyonuRandevuÇalışma Saatleri
  Giresun Merkez TüvtürkRandevu Almak İçin Tıklayın08:00 – 18:00
  Şebinkarahisar TüvtürkRandevu Almak İçin Tıklayın08:00 – 17:00
  Giresun Tüvtürk İstasyonları Çalışma Saatleri

  Yukarıda listelenen sabit Tüvtürk Giresun istasyonlarına ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz.

  Gezici İstasyon ListesiRandevu
  ESPİYE TüvtürkRandevu Al
  DOĞANKENT TüvtürkRandevu Al
  TİREBOLU TüvtürkRandevu Al
  GÖRELE TüvtürkRandevu Al
  EYNESİL TüvtürkRandevu Al
  BULANCAK TüvtürkRandevu Al
  DERELİ TüvtürkRandevu Al
  ÇAMOLUK TüvtürkRandevu Al
  ALUCRA TüvtürkRandevu Al
  GÜCE TüvtürkRandevu Al
  ÇANAKÇI TüvtürkRandevu Al
  PİRAZİZ TüvtürkRandevu Al
  Giresun Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

  Nasıl Ücretsiz Randevu Alırım?

  Tüvtürk Giresun araç muayene istasyonlarından ücretsiz randevu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

  Tüvtürk istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

  Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

  Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Detaylı bilgilendirme için Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

  Tüvtürk Giresun Araç Muayene İstasyonları Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

  Giresun Tüvtürk araç muayene istasyonlarında nakit, kredi kartı ve bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2024 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

  Paylaş.