Ücretsiz Tüvtürk Onuncu Yıl Araç Muayene Randevusu 2022

Arnavutköy Tüvtürk Onuncu Yıl Araç Muayene İstasyonundan ücretsiz olarak Periyodik Araç Muayene, Egzoz Emisyon Muayenesi, Tekrar muayenesi, Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Bu sayfada Tüvtürk İstanbul Onuncu Yıl Araç Muayene İstasyonu adresi, yol tarifi, iletişim bilgilerini görüntüleyebilir ve Ücretsiz Araç Muayene Randevu Alma, Araç Randevu İptal Etme işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

Tüvtürk Onuncu Yıl Araç Muayene İstasyonu

Randevulu Yapılan İşlemler

Aşağıdaki işlemler için Onuncu Yıl Tüvtürk Araç Muayene İstasyonunda sadece randevulu araçlar kabul edilmektedir.

  • Periyodik Araç Muayene Hizmeti
  • Tekrar Muayenesi Hizmeti
  • Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti Verilmektedir
  • Tadilat muayenesi hizmeti
  • Tespit muayenesi hizmeti

Randevusuz Yapılan İşlemler

Aşağıda belirtilen işlemler için herhangi bir randevu almanıza gerek yoktur. Aracınıza ait işlemleri Onuncu Yıl araç muayene istasyonua gidip sıra numarası alarak gerçekleştirebilirsiniz.

  • Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü (Egzoz Muayenesi) Yapılmaktadır.

Tüvtürk Onuncu Yıl Muayene İstasyonu Çalışma Saatleri

İstanbul Arnavutköy Onuncu Yıl Tüvtürk Araç muayene istasyonu 08:30 – 19:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 19:00’dır. Genel olarak yoğun bir istasyon olup her ihtimale karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

İstanbul Onuncu Yıl Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

İstanbul Onuncu Yıl araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır :

Tüvtürk Onuncu Yıl Araç Muayene İstasyonu
Tüvtürk Onuncu Yıl Ücretsiz Muayene Randevusu
  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz bir şekilde Onuncu Yıl ücretsiz araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk Onuncu Yıl araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2022 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Onuncu Yıl Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

Tüvtürk Onuncu Yıl Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı veya bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Bankamatik Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2022 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

Onuncu Yıl Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Tüvtürk Onuncu Yıl Muayene İstasyonu İletişim ve Ulaşım Bilgileri

İstanbul Tüvtürk Onuncu Yıl araç muayene istasyonu iletişim bilgileri ve haritalı yol tarifi aşağıdaki gibidir.

Tüvtürk Onuncu Yıl Araç Muayene İstasyonu adres :  Yeşilbayır, Mira Cad No: 58/1, 34555 Arnavutköy/İstanbul

Arnavutköy Tüvtürk Telefon Numarası: 0850 222 88 88 İstanbul Onuncu Yıl Tüvtürk Müşteri Hizmetlerine her türlü şikayet, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Onuncu Yıl Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi, Harita

Puan Ver

Yazar Hakkında

Otomobil Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum Yapmak İçin Tıklayın