Sakarya Tüvtürk Araç Muayene Randevusu 2024

Sakarya Tüvtürk araç muayene istasyonundan randevu alabilir, adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilir, ücretsiz araç muayene randevusu alma işlemleri için yapılması gerekenler ve Tüvtürk Sakarya istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü, Taraklı ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Sakarya Merkez Araç Muayene İstasyonu

Sakarya Tüvtürk araç muayene istasyonu 08:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 17:30’dır. Yoğunluk ihtimaline karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

Sakarya Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları
Adres :Bekirpaşa Beldesi Kozluk Mah. Kozluk Cad. No:41 Adapazarı/SAKARYA
Telefon Numarası :0850 222 88 88 Tüvtürk Çağrı Merkezi
Çalışma GünleriPazar günü hariç her gün

Sakarya merkez araç muayene istasyonuna ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz.

Sakarya Gezici İstasyon ListesiRandevu
SÖĞÜTLÜRandevu Al
HENDEKRandevu Al
GEYVERandevu Al
TARAKLIRandevu Al
SERDİVAN UZUNKÖY MAH.Randevu Al
SAPANCARandevu Al
ADAPAZARIRandevu Al
AKYAZIRandevu Al
PAMUKOVARandevu Al
KOCAALİRandevu Al
KAYNARCARandevu Al
KARASURandevu Al
Sakarya Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Sakarya Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

Sakarya Tüvtürk araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz olarak Sakarya Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk Sakarya araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Sakarya Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

Tüvtürk Sakarya Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı veya bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Bankamatik Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2024 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

Sakarya Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Sakarya Tüvtürk Yol Tarifi, Harita

5/5 - (4 votes)

“Sakarya Tüvtürk Araç Muayene Randevusu 2024” üzerine bir yorum

Yorum yapın