Sakarya Tüvtürk araç muayene istasyonundan randevu alabilir, adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilir, ücretsiz araç muayene randevusu alma işlemleri için yapılması gerekenler ve Tüvtürk Sakarya istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

  Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü, Taraklı ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

  Tüvtürk Sakarya Merkez Araç Muayene İstasyonu

  Sakarya Tüvtürk araç muayene istasyonu 08:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 17:30’dır. Yoğunluk ihtimaline karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

  Sakarya Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları
  Adres :Bekirpaşa Beldesi Kozluk Mah. Kozluk Cad. No:41 Adapazarı/SAKARYA
  Telefon Numarası :0850 222 88 88 Tüvtürk Çağrı Merkezi
  Çalışma GünleriPazar günü hariç her gün

  Sakarya merkez araç muayene istasyonuna ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz.

  Sakarya Gezici İstasyon ListesiRandevu
  SÖĞÜTLÜRandevu Al
  HENDEKRandevu Al
  GEYVERandevu Al
  TARAKLIRandevu Al
  SERDİVAN UZUNKÖY MAH.Randevu Al
  SAPANCARandevu Al
  ADAPAZARIRandevu Al
  AKYAZIRandevu Al
  PAMUKOVARandevu Al
  KOCAALİRandevu Al
  KAYNARCARandevu Al
  KARASURandevu Al
  Sakarya Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

  Sakarya Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

  Sakarya Tüvtürk araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz olarak Sakarya Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

  Tüvtürk Sakarya araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

  Sakarya Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

  Tüvtürk Sakarya Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı veya bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Bankamatik Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2024 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

  Sakarya Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

  Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

  Sakarya Tüvtürk Yol Tarifi, Harita

  Paylaş.

  1 Yorum