Ağustos 2022 Van Gezici Araç Muayene Günleri

Tüvtürk Ağustos 2022 Van Gezici Araç Muayene Günleri, yerleri ve adreslerini bulabileceksiniz. Van ve İlçeleri Bahçesaray, Başkale, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Saray, Çaldıran, Çatak, Özalp, İpekyolu, Tuşba ilçeleri Gezici Araç Muayene Günlerini inceleyip siz uygun olan güne randevu alabileceksiniz.

Tüvtürk Van Gezici Muayene İstasyonu Listesi, Tarihleri, Adresleri, Telefon Numaraları ve Ücretsiz randevu alma işlemleri, Randevulu veya Randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler.

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu Nedir?

Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonu Tüvtürk’ün Van’da sabit istasyonu olmayan il, ilçe, köy ve kasabalara her ay belirli tarihlerde giderek o bölgede yaşayan araç sahiplerinin seyyar araç muayene istasyonları ile araç fenni muayene, araç vizesi alma, egzoz muayenesi işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Periyodik muayene, tekrar muayenesi gibi bütün işlemler gezici araç muayene istasyonlarında da yapılmaktadır.

Van gezici araç muayene istasyonları

Güncel Tüvtürk Van Gezici Araç Muayene Günleri

Van ve İlçeleri Bahçesaray, Başkale, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Saray, Çaldıran, Çatak, Özalp, İpekyolu, Tuşba Güncel gezici araç muayene istasyonları tarihleri ve yerlerini inceleyerek mobil tüvtürk muayene istasyonundan randevu alabilirsiniz.

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de tüm Tüvtürk Van gezici araç muayene istasyonlarda yaptırabilirsiniz.

Ağustos 2022 Van Gezici Araç Muayene İstasyonu Tarihleri ve Programı

Tarihİstasyonİstasyon Yeri
05.08.2022 CumaGEVAŞHİTİT DİNLENME TESİSİ – Gevaş Gürpınar Yol Ayrımı
09.08.2022 SalıSARAYAtatürk Mahallesi, yeni sanayi sitesi yanı Van Saray yolu üzeri
10.08.2022 ÇarşambaÖZALPstasyon Mahallesi 3 küme evleri no : 55 Eski hayvan meydanı
16.08.2022 SalıÇALDIRANÇaldıran Otogar alanı.
17.08.2022 ÇarşambaMURADİYEÇaldıranyolu üzeri 12.km Dargınlar Petrol
02.09.2022 CumaGEVAŞHİTİT DİNLENME TESİSİ – Gevaş Gürpınar Yol Ayrımı

Van Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

www.tuvturk.com.tr adresine giderek Van şehri ve randevu tarihi seçimi yaptıktan sonra bütün Van genelindeki Tüvtürk gezici istasyonlarının listesi, yerleri ve günleri karşınıza çıkacaktır. Size uygun olan tarih için randevu boşluğu varsa araç fenni muayene randevunuzu oluşturabilirsiniz. Nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Ücretsiz Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Oluşturma (Resimli Anlatım) başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

NOT: Van gezici araç muayene istasyonları sadece randevu ile hizmet vermektedir. 2022 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini öğrenmek için tıklayın

Tüvtürk Van Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılır mı?🚗🚙

Tüvtürk Van gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yani egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılabilmektedir.

NOT: Gezici araç muayene istasyonunun hizmet verdiği ilçe sınırları içinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu var ise, o ilçe ve ilçenin belde, mahalle ve köylerinde Gezici Araç Muayene İstasyonları Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti veremeyecek.

Egzoz muayenesi nasıl yapılır? 2022 fiyatlarını öğrenmek için Egzoz Emisyon Ölçümünde Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Egzoz Muayenesi 2022 Fiyatı başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Puan Ver

About the author

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın

Click here to post a comment