Tüvtürk Van Araç Muayene İstasyonları ve Randevu 2022

Tüvtürk Van Araç Muayene İstasyonları 🚘 Van Merkez, Bahçesaray, Başkale, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Saray, Çaldıran, Çatak, Özalp, İpekyolu, Tuşba için Sabit ve Gezici Tüvtürk İstasyonu adresleri, Telefon Numaraları ve Ücretsiz randevu alma işlemleri, Randevulu veya Randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler.

Bu içerikte Van Sabit ve Tüvtürk gezici istasyonlarından ücretsiz randevu nasıl alınır? Gezici istasyon günleri ve yerleri hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Van Sabit Tüvtürk İstasyonları

2022 Tüvtürk Van Muayene İstasyonlarında Periyodik Fenni Muayene, Egzoz Emisyon Muayenesi, Tekrar muayenesi, Yola elverişlilik Muayenesi, Tadilat muayenesi, Tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Van Merkez Araç Muayene İstasyonu Adresi, Yol Tarifi, Çalışma Saatleri, İstasyonda yapılabilen işlemler ve Ücretsiz Randevu hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Tüvtürk Van Erciş Araç Muayene İstasyonu Adresi, Yol Tarifi, Çalışma Saatleri, İstasyonda yapılabilen işlemler ve Ücretsiz Randevu hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Van Tüvtürk İstasyonları Çalışma Günleri ve Saatleri

Van Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları Pazar günleri ve Resmi tatiller hariç her gün hizmet vermektedir.

Tüvtürk Van Muayene İstasyonları
Tüvtürk Ücretsiz Muayene Randevusu
Van Tüvtürk İstasyonuÇalışma SaatleriSon Müşteri Kabul
Merkez08:00 – 17:00Son müşteri kabul saati 16:30
Erciş08:00 – 17:00Son müşteri kabul saati 16:30
Van Tüvtürk İstasyonları Çalışma Saatleri

Van Tüvtürk Gezici Muayene İstasyonları

Van ve ilçelerine giden Tüvtürk Gezici Muayene İstasyonları adresleri ve yerleri aşağıdaki gibidir. Gezici istasyonlarda periyodik fenni muayene ve egzoz emisyon ölçümü (egzoz muayenesi) yaptırabilirsiniz.

Van Gezici İstasyon İlçesiGezici İstasyon Adresi
GEVAŞHİTİT DİNLENME TESİSİ – Gevaş Gürpınar Yol Ayrımı
SARAYAtatürk Mahallesi, yeni sanayi sitesi yanı Van Saray yolu üzeri
ÖZALPİstasyon Mahallesi 3 küme evleri no : 55 Eski hayvan meydanı
ÇALDIRANÇaldıran Otogar alanı.
MURADİYEÇaldıranyolu üzeri 12.km Dargınlar Petrol
Van Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Van Gezici Tüvtürk Muayene İstasyonlarının hangi günler bulunduğunuz yere geldiğini öğrenmek istiyorsanız randevu oluşturma sayfasında aylık ziyaret programını görebileceğiniz gibi daha detaylı bilgi için Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri ve Randevu Başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Tüvtürk Van Sabit ve Gezici Muayene İstasyonları Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Bütün Van Tüvtürk araç muayene istasyonlarında nakit, kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2022 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

5/5 - (1 vote)
Tags

About the author

Otomobil Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın

Click here to post a comment