Giresun ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Randevusu

Giresun ve ilçeleri güncel Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarının güncel adresleri, günleri, çalışma saatleri ve ücretsiz randevu alma işlemleri hakkında bilgi edinebilir, gezici araç muayene istasyonlarındaki randevulu veya randevusuz yapılan işlemleri görebilirsiniz.

Giresun Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları ve Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Piraziz, Şebinkarahisar, Tirebolu, Yağlıdere ilçeleri veya köylerinde kurulan gezici muayene istasyonlarının listesi, muayene tarihleri, adreslerine ulaşabilir, ücretsiz randevu alabilirsiniz.

Giresun ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri, Günleri

Giresun ve ilçelerine giden Tüvtürk Gezici Muayene İstasyonları adresleri ve yerleri aşağıdaki gibidir. Gezici araç muayene istasyonlarında periyodik fenni muayene ve egzoz emisyon ölçümü (egzoz muayenesi) yaptırabilirsiniz.

Giresun Gezici İstasyon İlçesiGezici İstasyon Adresi
ESPİYE TüvtürkBoncukçu mahallesi halk pazarı alanı Güçlü Mobilya yanı
DOĞANKENT TüvtürkSadaklı Mahallesi Gümüşhane – Giresun yolu no 67 Cihan Petrol park alanı
TİREBOLU TüvtürkKörliman mah. Amiral Şükrü Okan cd. Tirebolu Belediyesi Kademesi Alanı sanayi sitesi arkası
GÖRELE TüvtürkBozcaali mahallesi Çevre yolu kenarı Görele Sosyal tesisleri tır parkı alanı
EYNESİL TüvtürkEynesil Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Eynesil İlçe Stadı Yanı
BULANCAK TüvtürkGüzelyalı Mah. Belediye Evleri Bulancak Durağı Önü
DERELİ TüvtürkŞehit Yüzbaşı İsmail Hakkı Öztopal Ortaokulu Bahçesi Bahçeli Mahallesi Küme Evleri Mevkii
ÇAMOLUK TüvtürkKurtuluş Mah. Değirmen Çeliği Mevkii Özel İdare Şantiye Alanı
ALUCRA TüvtürkAlucra Şehirlerarası Otogarı
GÜCE TüvtürkGÜCE PETROL / SOIL PETROL önü
ÇANAKÇI TüvtürkÇANACI PAZAR YERİ MEVKİİ
PİRAZİZ TüvtürkPiraziz Denizkent Sitesi Yanı Lukoil Petrol Önü
Giresun Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de Tüvtürk Giresun gezici araç muayene istasyonlarında yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu Nedir?

Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonu Tüvtürk’ün Giresun genelinde sabit istasyonu olmayan ilçe, köy ve kasabalara her ay belirli tarihlerde giderek o bölgede yaşayan araç sahiplerinin seyyar araç muayene istasyonları ile araç fenni muayene, araç vizesi alma, egzoz muayenesi işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Periyodik muayene, tekrar muayenesi gibi bütün işlemler gezici araç muayene istasyonlarında da yapılmaktadır.

Giresun Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi

Tüvtürk Giresun gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yani egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılabilmektedir. Ancak ilçe sınırları içinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu var ise, o ilçe ve ilçenin belde, mahalle ve köylerinde Gezici Araç Muayene İstasyonları Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti verilmez.

Giresun Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

Giresun Merkez, Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Piraziz, Şebinkarahisar, Tirebolu, Yağlıdere ilçeleri, köyleri güncel gezici araç muayene istasyonu yerlerini, muayene günlerini Tüvtürk.com.tr üzerinden ücretsiz araç muayene randevusu alırken veya  https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak tarih ve şehir seçimi yaptığınızda görebilirsiniz.

Tüvtürk Giresun Gezici Araç Muayene istasyonlarından ücretsiz randevu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz gezici araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarından nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2022 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

NOT: Giresun Tüvtürk gezici araç muayene istasyonları sadece randevu ile hizmet vermektedir. 2022 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini öğrenmek için tıklayın

Puan Ver
Tags

Yazar Hakkında

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum Yapmak İçin Tıklayın