İzmir ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Randevusu

İzmir ve ilçeleri güncel Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarının güncel adresleri, günleri, çalışma saatleri ve ücretsiz randevu alma işlemleri hakkında bilgi edinebilir, gezici araç muayene istasyonlarındaki randevulu veya randevusuz yapılan işlemleri görebilirsiniz.

İzmir Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları ve Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ilçeleri veya köylerinde kurulan gezici muayene istasyonlarının listesi, muayene tarihleri, adreslerine ulaşabilir, ücretsiz randevu alabilirsiniz.

İzmir ve İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri, Günleri

İzmir ve ilçelerine giden Tüvtürk Gezici Muayene İstasyonları adresleri ve yerleri aşağıdaki gibidir. Gezici araç muayene istasyonlarında periyodik fenni muayene ve egzoz emisyon ölçümü (egzoz muayenesi) yaptırabilirsiniz.

İzmir Gezici İstasyon İlçesiGezici İstasyon Adresi
URLA TüvtürkUrla Sanayi Sitesi Karşısı – Kamyonet Durağı (Egzoz Muyayene Yok)
KARABURUN TüvtürkKaraburun pazar yeri
KINIK Poyracık KöyüPoyracık pazaryeri  (Sadece Motosiklet ve Traktör)
MENEMEN TüvtürkPazar Yeri (Sadece Motosiklet ve Traktör)
KEMALPAŞA ArmutluPazar Yeri (Sadece Motosiklet ve Traktör)
KEMALPAŞA BağyurduPazar Yeri (Sadece Motosiklet ve Traktör)
BAYINDIR TüvtürkSanayi Sitesi (randevusuz olarak motosiklet ve Traktör hizmeti)
SEFERİHİSAR TüvtürkSeferihisar Sanayi Sitesi 
ÇEŞME TüvtürkÇeşme Otogar Karşısı Hal binası yanı (Egzoz Muyayene Yok)
KİRAZ TüvtürkKiraz Otogarı Yan Otopark (Sadece Motosiklet ve Traktör)
BEYDAĞ TüvtürkSanayi Sitesi (Sadece Motosiklet ve Traktör)
ALİAĞA YenişakranBelediye Hizmet Binası Yanı (Sadece Motosiklet ve Traktör)
DİKİLİ TüvtürkSanayi Sitesi
FOÇA TüvtürkSağlık Ocağı Önü
İzmir Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de Tüvtürk İzmir gezici araç muayene istasyonlarında yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu Nedir?

Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonu Tüvtürk’ün İzmir genelinde sabit istasyonu olmayan ilçe, köy ve kasabalara her ay belirli tarihlerde giderek o bölgede yaşayan araç sahiplerinin seyyar araç muayene istasyonları ile araç fenni muayene, araç vizesi alma, egzoz muayenesi işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Periyodik muayene, tekrar muayenesi gibi bütün işlemler gezici araç muayene istasyonlarında da yapılmaktadır.

İzmir Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi

Tüvtürk İzmir gezici araç muayene istasyonlarında randevusuz egzoz muayenesi yani egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılabilmektedir. Ancak ilçe sınırları içinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu var ise, o ilçe ve ilçenin belde, mahalle ve köylerinde Gezici Araç Muayene İstasyonları Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti verilmez.

İzmir Gezici Araç Muayene İstasyonu Randevu Alma

İzmir Merkez, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ilçeleri, köyleri güncel gezici araç muayene istasyonu yerlerini, muayene günlerini Tüvtürk.com.tr üzerinden ücretsiz araç muayene randevusu alırken veya  https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak tarih ve şehir seçimi yaptığınızda görebilirsiniz.

Tüvtürk İzmir Gezici Araç Muayene istasyonlarından ücretsiz randevu almak için 3 yol bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz gezici araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarından nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2022 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

NOT: İzmir Tüvtürk gezici araç muayene istasyonları sadece randevu ile hizmet vermektedir. 2022 Yılı gezici araç muayene ücretleri ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini öğrenmek için tıklayın

Puan Ver
Tags

Yazar Hakkında

Araç Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum Yapmak İçin Tıklayın