Tüvtürk Diyarbakır Araç Muayene İstasyonları ve Randevu 2022

Tüvtürk Diyarbakır Araç Muayene İstasyonları 🚘 Diyarbakır Merkez, Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir için Sabit ve Gezici Tüvtürk İstasyonu adresleri, Telefon Numaraları ve Ücretsiz randevu alma işlemleri, Randevulu veya Randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler.

Bu içerikte Diyarbakır Sabit ve Tüvtürk gezici istasyonlarından ücretsiz randevu nasıl alınır? Gezici istasyon günleri ve yerleri hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Diyarbakır Sabit Tüvtürk İstasyonları

2022 Tüvtürk Diyarbakır Muayene İstasyonlarında Periyodik Fenni Muayene, Egzoz Emisyon Muayenesi, Tekrar muayenesi, Yola elverişlilik Muayenesi, Tadilat muayenesi, Tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Diyarbakır Merkez Araç Muayene İstasyonu Adresi, Yol Tarifi, Çalışma Saatleri, İstasyonda yapılabilen işlemler ve Ücretsiz Randevu hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Tüvtürk Diyarbakır Silvan Araç Muayene İstasyonu Adresi, Yol Tarifi, Çalışma Saatleri, İstasyonda yapılabilen işlemler ve Ücretsiz Randevu hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Diyarbakır Tüvtürk İstasyonları Çalışma Günleri ve Saatleri

Diyarbakır Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları Pazar günleri ve Resmi tatiller hariç her gün hizmet vermektedir.

Tüvtürk Diyarbakır Muayene İstasyonları
Tüvtürk Ücretsiz Muayene Randevusu
Diyarbakır Tüvtürk İstasyonuÇalışma SaatleriSon Müşteri Kabul
Merkez08:30 – 17:30Son müşteri kabul saati 17:00
Silvan08:30 – 17:30Son müşteri kabul saati 17:00
Diyarbakır Tüvtürk İstasyonları Çalışma Saatleri

Diyarbakır Tüvtürk Gezici Muayene İstasyonları

Diyarbakır ve ilçelerine giden Tüvtürk Gezici Muayene İstasyonları adresleri ve yerleri aşağıdaki gibidir. Gezici istasyonlarda periyodik fenni muayene ve egzoz emisyon ölçümü (egzoz muayenesi) yaptırabilirsiniz.

Diyarbakır Gezici İstasyon İlçesiGezici İstasyon Adresi
KOCAKÖYKokulu Pınar Jandarma Kontrol Noktası Karşısı
LİCESümbülan Petrol
HANİSpor salonu yanı Diyarbakır/hani 
ÇERMİKHamambaşı
ÇÜNGÜŞTop Sahası 
ERGANİMaden yolu 6.km Ciğerci Cuma Merkez Ergani
BİSMİLBATMAN Yolu üzeri GO Petrol
ÇINARÇınar Sanayi Mahallesi
DİCLE15 Temmuz Mah. Hani Yolu Cad. Belediye Petrol
KULPDiyarbakır cad. Turgut Özal Bulvarı Elif Düğün Salonu Yanı
Diyarbakır Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Diyarbakır Gezici Tüvtürk Muayene İstasyonlarının hangi günler bulunduğunuz yere geldiğini öğrenmek istiyorsanız randevu oluşturma sayfasında aylık ziyaret programını görebileceğiniz gibi daha detaylı bilgi için Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri ve Randevu Başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Tüvtürk Diyarbakır Sabit ve Gezici Muayene İstasyonları Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Bütün Diyarbakır Tüvtürk araç muayene istasyonlarında nakit, kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2022 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

Puan Ver

About the author

Otomobil Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın

Click here to post a comment