Uşak Tüvtürk Araç Muayene Randevusu 2024

Uşak Tüvtürk araç muayene istasyonundan randevu alabilir, adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilir, ücretsiz araç muayene randevusu alma işlemleri için yapılması gerekenler ve Tüvtürk Uşak istasyonlarında yapılan randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Uşak Merkez ve Banaz, Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Uşak Merkez Araç Muayene İstasyonu

Uşak Tüvtürk araç muayene istasyonu 08:30 – 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 18:00’dır. Yoğunluk ihtimaline karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

Uşak Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları
Adres :Kaşbelen Köyü (Kaşbelen Mücavir) Atatürk Bulvarı No: 418/Z01 Merkez – Uşak
Telefon Numarası :0850 222 88 88 Tüvtürk Çağrı Merkezi
Çalışma GünleriPazar günü hariç her gün

Uşak merkez araç muayene istasyonuna ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz.

Uşak Gezici İstasyon ListesiRandevu
ULUBEY TüvtürkRandevu Al
EŞME TüvtürkRandevu Al
BESNİ Tüvtürk
EŞME Bekişli köyüRandevu Al
BANAZ TüvtürkRandevu Al
KARAHANLI TüvtürkRandevu Al
EŞME GÜLLÜ KÖYÜ TüvtürkRandevu Al
UŞAK MERKEZ İlyaslı BeldesiRandevu Al
EŞME SARAYCIK KÖYÜ TüvtürkRandevu Al
BANAZ Kızılhisar TüvtürkRandevu Al
SİVASLI TüvtürkRandevu Al
Uşak Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Uşak Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

Uşak Tüvtürk araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır :

  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz olarak Uşak Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk Uşak araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2024 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Uşak Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

Tüvtürk Uşak Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı veya bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Bankamatik Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2024 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

Uşak Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Uşak Tüvtürk Yol Tarifi, Harita

4.7/5 - (12 votes)

“Uşak Tüvtürk Araç Muayene Randevusu 2024” üzerine 2 yorum

Yorum yapın