Uşak Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu Alma 2022

2022 Uşak Tüvtürk Araç Muayene İstasyonundan ücretsiz olarak Periyodik Araç Muayene, Egzoz Emisyon Muayenesi, Tekrar muayenesi, Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Bu sayfada Tüvtürk Uşak Araç Muayene İstasyonu adresi, yol tarifi, iletişim bilgilerini görüntüleyebilir ve Ücretsiz Araç Muayene Randevu Alma, Randevu İptal Etme işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

Tüvtürk Uşak Araç Muayene İstasyonu

Uşak Merkez ve Banaz, Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey ilçelerindeki Tüvtürk araç muayene istasyonlarında aracınızın periyodik fenni muayenesi, egzoz emisyon muayenesi, tekrar muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat muayenesi, tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Randevulu İşlemler

Aşağıdaki işlemler için Uşak Tüvtürk Araç Muayene İstasyonunda sadece randevulu araçlar kabul edilmektedir.

  • Periyodik Araç Muayene Hizmeti
  • Tekrar Muayenesi Hizmeti
  • Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti Verilmektedir
  • Tadilat muayenesi hizmeti
  • Tespit muayenesi hizmeti

Randevusuz İşlemler

Aşağıda belirtilen işlemler için herhangi bir randevu almanıza gerek yoktur. Aracınıza ait işlemleri Tüvtürk Uşak araç muayene istasyonuna gidip sıra numarası alarak gerçekleştirebilirsiniz.

  • Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü (Egzoz Muayenesi) Yapılmaktadır.

Tüvtürk Uşak Araç Muayene İstasyonu Çalışma Saatleri

Uşak Tüvtürk Araç muayene istasyonu 08:30 – 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Son müşteri kabul saati 18:00’dır. Genellikle yoğun bir istasyon olup her ihtimale karşı en az 2 saatinizi ayırmalısınız.

Uşak Tüvtürk cumartesi günü çalışıyor mu? Pazar günü hariç her gün için randevu alabilirsiniz.

Uşak merkez araç muayene istasyonuna ulaşma şansınız yoksa her ayın belirli günlerinde ilçelere, köylere kurulan gezici araç muayene istasyonlarının yerlerini, tarihlerini inceleyerek uygun gördüğünüz bir güne randevu alabilirsiniz. Uşak ilçelerindeki gezici araç muayene istasyonları yerleri, randevu tarihleri hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayın.

Uşak Tüvtürk Ücretsiz Randevu Alma

Uşak Tüvtürk araç muayene istasyonundan ücretsiz araç muayene randevusu almak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır :

Uşak Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları
Tüvtürk Ücretsiz Muayene Randevusu
  1. www.tuvturk.com.tr resmi adresinden Araç ruhsat bilgileri ile,
  2. www.turkiye.gov.tr üzerinden E-Devlet şifreniz ile,
  3. 0850 222 88 88 Nolu Çağrı Merkezi üzerinden telefonla ücretsiz olarak Uşak Tüvtürk araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Tüvtürk Uşak araç muayene istasyonundan nasıl randevu almanız gerektiğini bilmiyorsanız Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu ✔(Resimli Anlatım) 2022 başlıklı içeriğimizi inceleyerek adım adım resimli uygulama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Uşak Araç Muayene İstasyonu Ödeme Seçenekleri

Tüvtürk Uşak Araç Muayene İstasyonunda nakit, kredi kartı veya bankamatik kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Bankamatik Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2022 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

Uşak Tüvtürk Randevu Sorgulama ve İptal Etme

Yeni randevu alma adımındaki gibi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden plaka ve ruhsat numaranızı girdiğinizde daha önce almış olduğunuz araç muayene randevusu karşınıza çıkacaktır. Buradan önceki randevunuzu iptal edebilirsiniz. 0850 222 88 88 Tüvtürk Müşteri Hizmetlerini arayarak da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Tüvtürk Randevu Sorgulama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Tüvtürk Uşak Muayene İstasyonu İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Tüvtürk Uşak Merkez muayene istasyonu iletişim bilgileri ve haritalı yol tarifi aşağıdaki gibidir.

Tüvtürk Uşak Merkez Muayene İstasyonu adres : Kaşbelen Köyü (Kaşbelen Mücavir) Atatürk Bulvarı No: 418/Z01 Merkez – Uşak

Telefon Numarası: 0850 222 88 88 Uşak Merkez Tüvtürk Müşteri Hizmetlerine her türlü şikayet, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Uşak Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi, Harita

4.7/5 - (11 votes)
Tags

Yazar Hakkında

Otomobil Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

1 Comment
Yorum Yapmak İçin Tıklayın