Tüvtürk Ordu Araç Muayene İstasyonları ve Randevu 2022

Tüvtürk Ordu Araç Muayene İstasyonları 🚘 Ordu Merkez, Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye için Sabit ve Gezici Tüvtürk İstasyonu adresleri, Telefon Numaraları ve Ücretsiz randevu alma işlemleri, Randevulu veya Randevusuz araç muayene işlemleri hakkında bilgiler.

Bu içerikte Ordu Sabit ve Tüvtürk gezici istasyonlarından ücretsiz randevu nasıl alınır? Gezici istasyon günleri ve yerleri hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Ordu Sabit Tüvtürk İstasyonları

2022 Tüvtürk Ordu Muayene İstasyonlarında Periyodik Fenni Muayene, Egzoz Emisyon Muayenesi, Tekrar muayenesi, Yola elverişlilik Muayenesi, Tadilat muayenesi, Tespit muayenesi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Ordu Merkez Araç Muayene İstasyonu Adresi, Yol Tarifi, Çalışma Saatleri, İstasyonda yapılabilen işlemler ve Ücretsiz Randevu hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Tüvtürk Ordu Fatsa Araç Muayene İstasyonu Adresi, Yol Tarifi, Çalışma Saatleri, İstasyonda yapılabilen işlemler ve Ücretsiz Randevu hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Ordu Tüvtürk İstasyonları Çalışma Günleri ve Saatleri

Ordu Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları Pazar günleri ve Resmi tatiller hariç her gün hizmet vermektedir.

Tüvtürk Ordu Muayene İstasyonları
Tüvtürk Ücretsiz Muayene Randevusu
Ordu Tüvtürk İstasyonuÇalışma SaatleriSon Müşteri Kabul
Merkez08:00 – 18:00Son müşteri kabul saati 17:30
Fatsa08:00 – 19:30Son müşteri kabul saati 19:00
Ordu Tüvtürk İstasyonları Çalışma Saatleri

Ordu Tüvtürk Gezici Muayene İstasyonları

Ordu ve ilçelerine giden Tüvtürk Gezici Muayene İstasyonları adresleri ve yerleri aşağıdaki gibidir. Gezici istasyonlarda periyodik fenni muayene ve egzoz emisyon ölçümü (egzoz muayenesi) yaptırabilirsiniz.

Ordu Gezici İstasyon İlçesiGezici İstasyon Adresi
GÖLKÖYGölköy belediyesi düğün salonunun önü
ÜNYEÜnye Sanayi Sitesi girişi Trafo Yanı
AYBASTIaybastı kapalı sebze pazarı
MESUDİYEMerkez cami önü, Çalık Yedaş Mesudiye İşletme Şefliği yanı
KORGANTepe alan mah. Halı saha yanında
PERŞEMBEKozağzı mah. Vona park düğün salonu önü açık otoparkı
KUMRUİlçe Otogarı
Ordu Tüvtürk Gezici İstasyon Adresleri

Ordu Gezici Tüvtürk Muayene İstasyonlarının hangi günler bulunduğunuz yere geldiğini öğrenmek istiyorsanız randevu oluşturma sayfasında aylık ziyaret programını görebileceğiniz gibi daha detaylı bilgi için Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri ve Randevu Başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Tüvtürk Ordu Sabit ve Gezici Muayene İstasyonları Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Bütün Ordu Tüvtürk araç muayene istasyonlarında nakit, kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve Banka Kartı ödemelerinde ek komisyon alınmaktadır. 2022 Yılı Araç Muayene fiyat listesini görüntülemek için tıklayın

Puan Ver
Tags

About the author

Otomobil Uzmanı

Araç İşlemleri ve Sorgulamaları Hakkında Bilgilendirici İçerik Hazırlıyor. Her türlü sorunuzu Yorum Yap kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yapın

Click here to post a comment